Citroen C3 viti 2004, Gri, 1.4L, 123000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitat toyota 1.9 shum ekonomike e vitit 2004 ne gjendje te shkelqyer letra deri ne shtator 2021 per mshum kontaktoni ne nr e tel Pogradec
Shitet ose Ndrrohet pasat i vitit 2002 1.8T Model Amerikan automat me letra per nje vit e perdorur vetm nga nje pronar per mshum kontktoni ne wacap 0694434455 cmim 3000 me ndrrim ka cmim tjetr Pogradec
Audi A6 3.0 Tdi/ Pa Taks Luksi, Quattro/4x4, Vitprodhim; 2005, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat: 7G Multitronic, Sallon Lekur Ngjyr Pane Te Paster, Sedilje Elektrike/Me Ngrohje, Perd. Pogradec
Ne gjendje super letra t prera deri n tetor 2021 4x4 xhama t zinj kamera para mbrapa esht super ekonomike motori 200 bezin gaz ne letra esht akull nuk do as sherbimin m t vogel e shes dhe mundes. Pogradec
2 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 24 nëntor 2020, numri: 113641
Modeli: C3 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 123000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Shitet Citroen C3 Naftë 1.4
Kambio Automatike tip-tronic.
Makina eshte ne gjendje shume te mire pune dhe shume ekonomike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.