Peugeot 307 viti 2004, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Modeli full Options, baxho xhami, disqe sport te kromuar LOMBARTHO 20, pedana anesore, xhama te zinj origjinale, sedilje me ngrohje (para dhe mbrap) sedilje me memorje + fryrje, sensore parkim. Pogradec
Super Okazion Fiat Stilo 1.6 Gaz + Benzine Viti 2005 Manuale Pogradec
Shitat toyota 1.9 shum ekonomike e vitit 2004 ne gjendje te shkelqyer letra deri ne shtator 2021 per mshum kontaktoni ne nr e tel Pogradec
Shitet ose Ndrrohet pasat i vitit 2002 1.8T Model Amerikan automat me letra per nje vit e perdorur vetm nga nje pronar per mshum kontktoni ne wacap 0694434455 cmim 3000 me ndrrim ka cmim tjetr Pogradec
Audi A6 3.0 Tdi/ Pa Taks Luksi, Quattro/4x4, Vitprodhim; 2005, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat: 7G Multitronic, Sallon Lekur Ngjyr Pane Te Paster, Sedilje Elektrike/Me Ngrohje, Perd. Pogradec
E shitur
Modeli: 307 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Peugeot 307 HDI viti 2004, ne gjendje te shkelqyer motorrike, xhenerike, optik. Me kondicioner, airbag, disqe alumin, sherbimet te gjitha te sapokryera, me dokumeta te prera deri ne Qershor 2018;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.