Volkswagen Golf viti 1993, E bardhë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ose Ndrrohet pasat i vitit 2002 1.8T Model Amerikan automat me letra per nje vit e perdorur vetm nga nje pronar per mshum kontktoni ne wacap 0694434455 cmim 3000 me ndrrim ka cmim tjetr Pogradec
Touran 2004; Manual; 7 marsha; Me dekumenta per 1 vit; Me siguracion per 1 vitt; 2 gomat e para t reja; Ne gjendje t mir pune mekanike dhe xhenerike; Xhama t zinj original; Sendile me fryrje; Fene. Pogradec
Golf 4 1.9 t e kuqe, viti 2002, kamjo automat + -ne super gjendie, disqe nmr 16, 4 dyer, kondicioner funksional, sherbime t sapo bera, shum i paster si jash dhe brenda, makina nuk ka nevoj per as1. Pogradec
Golf 4 1.9 t () e kuqe, viti 2002, kamjo automat + -ne super gjendie, disqe nmr 16, 4 dyer, kondicioner funksional, sherbime t sapo bera, shum i paster si jash dhe brenda, makina nuk ka nevoj pe. Pogradec
VW CADDY 1.9 TDI AUTOMAT (DSG) TIPTRONIK ME 5 VENDE EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 280000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI GOMA TE REJA VITIT 19-12-2005 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA PASQYR. Pogradec
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 1993 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; GOLF 3 sport. 1.6 benzine disqe 16;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.