Ford Fiesta viti 1997, Kafe, 25000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford mondeo benzin gaz motori 2.0 me zinxhir makina sht n gjndje t mir shrbimet e taksat t sapo bra gazin n lej mimi 3200 euro mimi diskutohet kur t shikohet makina nr 0672615262 -0674005023 Pogradec
FORD GALAXY 1.9 TDI 6 MARSHA EURO 4 VITI 29-07-2005 CLIMA DIXHITALE 12 AIRBAG SENSOR ORIGJINAL PARA DHE MBARAPA SENDILJE ME NGROHJE XHAMA TE ZI ORIGJINALE MBYLLJE QENDRORE BUTONA NE TIMON BOR. Pogradec
E shitur
Modeli: Fiesta 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; shitet Ford fiesta 1.2 benzine SRS me karta te rregullta deri ne 23 tetor 2017; makina esht ne gjendje shum te mir pune, ka dhe motor me gjith kamje per pjese, shitet per arsye emigrimi; cmimi i diskutushem; ; ; ;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.