Audi Q7 viti 2007, E zezë, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A6 3.0 Tdi/ Pa Taks Luksi, Quattro/4x4, Vitprodhim; 2005, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat: 7G Multitronic, Sallon Lekur Ngjyr Pane Te Paster, Sedilje Elektrike/Me Ngrohje, Perd. Pogradec
Audi A6 3.0 TDI quattro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit motorr EURO 5 me konsum te vogel nafte dhe fuqi te mad. Full Option si brenda dhe jash. Dritat biksenon origjinale, lvizin sipa. Pogradec
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 15000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Pogradec
E shitur
Modeli: Q7 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet audi me liber sherbime me dogan te paguar dhe mundesish tju paguajm dhe targat makina esht ne gjendje shum te mir si nga ana e jasht dhe brenda e sapo ardhur nga italh;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.