Audi A6 viti 2005, E zezë, 3.0L, 201900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A6 3.0 TDI quattro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit motorr EURO 5 me konsum te vogel nafte dhe fuqi te mad. Full Option si brenda dhe jash. Dritat biksenon origjinale, lvizin sipa. Pogradec
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 15000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Pogradec
5 700€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113800
Modeli: A6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 201900 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Audi A6 3.0 Tdi/ Pa Taks Luksi, Quattro/4x4, Vitprodhim; 2005, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat: 7G Multitronic, Sallon Lekur Ngjyr Pane Te Paster, Sedilje Elektrike/Me Ngrohje, Perde Elektrike, Xhama/Pasqyra Me Palosje, , Komanda Ne Timon, Navigator MMI/Bagazhier Me 6 Cd, Drita Xenon/Lart-Posht, Goma/Disqe R16, Sherbimet E Sapokryera, Taksa/Si (ars 202), Mundsi Ndrrimi!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.