2 000€

Yamaha YZF

Shtuar: 20 shtator 2019, numri: 1324
Telefoni:
3236413248
Skype:
ngembo74
WhatsApp:
3236413248
Tipi: Motoçikletë 
Modeli: YZF 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 3000 km
Ngjyra: Tjetër 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (L): 0.7 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Kuaj fuqi: 90 
2013 YAMAHA YZF-R6..Në gjendje të shkëlqyeshme dhe çmim të përballueshëm..Kontaktoni me ne përmes whatsapp për më shumë informacion +1(323)641-3248

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.