Audi A6 viti 2007, E zezë, 3.0L, 290000km

6 000€
Shtuar: 21 janar 2022, numri: 114464
Adresa: Peshkopi, Rruga Sali Butka, shfaq në hartë
Modeli: A6 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 290000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Audi A6 viti 2007, motorr 3.0 Tdi Quattro, 4x4, makina disponon navigator satelitor dhe sistem MMi, TV, MP4, DVD, bagazhier me 6 cd, klima tronik me zona te diferencuara me ekran dixhital. Pilot automatik ( cruise control) marshe ne timon F1, komanda ne timon, Bluetooth per telefonin ambiental, amrest, sistem intelligent sigurie per kthesa dhe siguri maksimale dhe shume e shpejte. Servis total i sapo bere, shitet per arsye se kam marre nje makine te re. tel 0699967070

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.