Lada VAZ Niva viti 2002, E zezë, 70000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Amarok 3.0 TDI 8-AUT 224PK V6 4MOTION HIGHLINE Përmet
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 117900 km Përmet
E shitur
Modeli: Niva 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 70000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Shitet lada niva 1.7 tek der. Makina eshte ne gjendje te mir. Impjanti i gazit ve 7 muaj ka qe eshte vn dhe ka kushtuar 800. Makina shitet nuk nderohe. Cmimi i diskutueshe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.