4 850€

Mazda CX-5

Shtuar: 27 korrik 2018, numri: 465
Adresa: Patos, Patos, shfaq në hartë
Telefoni:
690428351
Modeli: CX-5 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 66700 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
mazda cx-5 2.0i kilometra: 66700 km viti: 2014 ngjyra: e bardhë ngjyra e brendshme e zezë gearbox: automaitque drive me rrota të gjitha rrotat lëvizëse emri drive wheel të gjitha rrotat lëvizëse karburanti: diesel efekti: 160 bhp zhvendosja 2 l numri i vendeve: 5 trupi: suv/ offroad numri i dyerve: 5 pajisje verë dimër sistemi i navigimit dab + radio vende të pjesshme prej lëkure mjeti ka pajisjet e mëposhtme:-automatgir -gps navigacion -skinnseter -klima -xenonlys -cruisekontroll -rvm (sistemi i monitorimit të pasme) dritat -adaptive -el. rregullimi i sediljes -el. pasqyrë innklappbare -varmeseter folës -bose dimër apo verë - përfunduar -19 inç rrota alumini rrota verore -midtarmlener parking -pdc sensorë para dhe prapa -regnsensor timon me shumë funksione = dritare anësore të errëta pa duar sistem -bluetoothbasert traction-esp/ programi i stabilitetit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.