Njoftimet Premium

Shitja e Tjetër në Shqipëri

SHITET, SHUM PAK E PERDORUR POTHUAJSE E RE FAR. Elbasan
E shitur
Shitet furgon sapo arllur nga zvicra; Makina esht ere vetem 18 mi kilometra; 1.3 benxin euro5 klasi emisionit; Makina esht pa doga. dogana kushton 900milek; Te vjetra; Viti prollimit 2015; Nume. Durrës
E shitur
Benz A class, ne gjendje shume te mire tekni. Dokumentacioni i rregullt, targa shqipta. Certifikata e Kontrollit teknik dhe siguracioni i mjetit te vlefshme deri ne Shkurt 2020. Elbasan
E shitur
Shitet tricikel i kan mbaruar taksa Durrës
E shitur
tuba te gjata te ardhur nga greqia Elbasan
E shitur
Mot. Skygo kopjo honda inova 110cc 3valvula virti 2010ne sup. Gjendje e nderoj. Veture vetwm k. Per k. Me targa e dokumenta te pagua. I punuar shum mire vetem nga une qe diten. Korçë
E shitur
Benz 190. Makina esht shum e mir ne gjendje te mir tapiceri te shum te mir xhamat elektronink pak i diskutushem; Ne gatdishmeri per cdo lloj prove Tiranë
E shitur

Shitja e Tjetër në qytete të tjera