Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Shqipëri

Shitet makina mitsubishi pajero turbo 2800; Makina esht ne gjendje shum te mire; Sherbimet jane te gjitha te bera; Makina eshte pa letra; Makina esht gati per cdo lloje prove; Tel: 0695858359 Elbasan
E shitur
Makina ka 1 vit ne shqipe. GPL i montuar ne ital Durrës
E shitur
Makina e sapo ardhur nga gjermania ka nje jav e targiar ne gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Eshte makine me gjendje motorrike shum e mir disqe alumin Berat
E shitur
Mitsubishi L300 4x4 dies. Harxhon 7 litra per 100. E vecant per llojin e ve. Cmimi: 2800 euro I diskutueshem Me letra te paguara per nje vit, PA asnje lloj difekti Tiranë
E shitur
shitet ne gjendje sh te mi. 1.3 benzine e 2003.abs srs bord compjuter kondicioner e. makina aktualisht ndodhet ne berat, dhe perdoret nga nje fem. te interesuarit te kontaktojme ne nr. Berat
E shitur
Mitsubishi space star 1.3 benzin, viti 99, ngyre blu, 5 porta, kondicioner, abs, airbag, mbyllje qendrore, taksa te paguara deri ne korrik 2016, gomat te reja, makina eshte ne gjendje shume t. Durrës
E shitur
shitet Mitsubishi space star 1.3 benzine e 2003.ne gjendje shume te mire, abs srs board compjuter kondicioner e. 152 mije. shume e mirembajtur, aktualisht makina ndodhet ne berat dhe perdore. Berat
E shitur
shitet mitsubishi 1.3 benzine i 2003 ne gjendje sh te mi. aktualisht perdorwt nga nje fem. abs board compjuter kondicioner et Berat
E shitur
Shitet makina funerali me te gjitha paisjet e funerali. frigorifer kamalecat makina e shum te tj; ; ; Shitet per arsyje emigrimi ju fl Tiranë
E shitur
shitet makina ne gjendje sh te mire pu. motor 1.3 benzine e 2003.ideale per ndonje impiant gazi ne rast deshi. kond abs bord compjuter etj152 mije km te vet. e perdorur vetem nga nje fem. Tiranë
E shitur
Shitet ose nderohet me makine familja. Me taksa 1vit te pa paguar Gjirokastër
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera