Njoftimet Premium

Shitja e MINI në Shqipëri

Mini Cooper 2003, Automatic, prodhim amerikan, me benzine, sedilje lekure, 179 mije km, tavan qe hapet, te gjitha sherbimet dhe riparimet motorrike dhe xhenerike te kryera dhe te dokumentuara te. Tiranë
6 000€
cmimi i diskutushem letrat mbarojne 1 tetor 2020 ne gjendje shume te mire Tiranë
3 500€
Me impjant gazi 2 vjet garan. Shume ekonomi. Te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra ferrota tamburet e re. Edhe gomat e re. Ne gjendje shume te mir pu. Shitet per arsye mosperdorim Tiranë
1€
I diskutueshëm
shitet mini cooper 1.4 benzine ne gjendje shum te mir letrat e sapo prera shitet ose nderrohet. makin me te madhe Tiranë
2 300€
Shitet Mini Coper i vitit 2002 1.6 benzin + gaza; Ne gjendje shum te mire si nga ana xhenerike dhe motorike si dhe nga ana vizuale sic duket dhe ne fo. Vlorë
2 900€
I diskutueshëm
Mini Cooper Clubman; Motorri-1.6 cc; Karburanti-Benzine; Kambio-Manual; Viti i Prodhimit-12/2008; Kilometra-169000; Pershkrimi: Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
6 700€
Okazion Shes Makinen Mini Cooper 1.6 Benzin Viti Dhjetor 2003 E Sapoardhur Nga Italia Letrat e Sapo Paguara Per 1 Vit Makina Esht ne Gjendje Shume te mire si motorrike xhenerike ashtu dhe estetik. Tiranë
2 600€
Mini Cooper Countryman S; Sport edition; 1.6 benzin ALL (X4) 184ps; Viti 2013 Automatike + F1; Ndezje me buton start/stop; 153mije km origjinale; Tapiceri lekure pa asnj dmtim; Pasqyra anti. Tiranë
12 900€
Mini Cooper S 1.6 turbo me 167.000 km; i ardhur nga zvicra me dogane gati per targa; Bi xenon ngrohje sedilesh tavan xhami etj etj Tiranë
6 500€
Shitet Mini CooperD One Viti 2006 ne Leje Me Letra ta sapo paguara per nje vit Motorr 1.4 Nafte shum ekonomike Kamie Manual Te gjitha sherbimet e bera ne kohe 314 mij kilometra origjinale Sallo. Elbasan
2 800€
I diskutueshëm
Mini Cooper One ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera dhe letra te paguar. Tiranë
5 000€
Mini benzin gaz, xhama elektrik kompjute bordi, clima bizonale ne gjendje te perkryer e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua. Letra te gjitha te paguara per 1 vi. Vetem telefonata serioz. Tiranë
4 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 170000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
7 400€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 181000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Berat
4 400€
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
Mini Countryman; Viti 2014; 2.0 Naft; Kamjo Automat; Dogan e paguar; Radio origjinale me komando ne timon; AUX Mp3 USB Bluetooth; Fener mjegulle; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sensor dritash Durrës
E shitur
Ndrrohet vetm me Range Rover Evoque plus diferenc ! Tiranë
E shitur
Shitet mini clubman ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. Ka motorr 1.6na. Makina esht e ardhur nga jasht esht me letra te bera per nje v. Per me shum informacion kontakto numrin. Durrës
E shitur
Mini Cooper Automat nga viti 2001 deri 2004; Mini Cooper S Manual viti 2005 deri 2007; Per me shum kontaktoni ne nr e telit; Tel: 0692871355; Adresa * TIRANE / KAMEZ * Rruga Zallmner 06; ; AUTO SHEHU Tiranë
E shitur
Shitet mini cooper one, motorri 1.4 naft. Gjendja perfekte si motorrike ashu dhe xhenerik. Disje alumini goma pothuajse te rej. Kilometrat e veta me certefikim nga mini cooper Ital.. Tiranë
E shitur
Mini coper 1.6 Automat okazion ne gjendje tmir xhenerike motorike sherbimet e bera vaj filtra kiti motorrit goma etj Elbasan
E shitur

Shitja e MINI në qytete të tjera