Njoftimet Premium

Shitja e MG në Shqipëri

MG MGF 1.8 benzin ne gjendje PERFEKTE, letra te paguara deri ne 14/04/18; Nderrohet me SMAR Durrës
E shitur
Shes mg zt 2.5 v6 viti 2005 ne gjendje shum te mir 120.000 km per me shum info me shkruani Tiranë
E shitur
Shitet MG sport, cabriolet, gjendje super letra te paguara,; Mundesi nderrimi; Shkruani vetem ne what's app ose viber Tiranë
E shitur
Makina eshte nqe gjendje te mire pu. ruhet n garazhd, i jan ber t gjitha sherbim. marmit sportive filter sportiv, sens. cmim i diskutueshem Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir pu. Maikina ka maremite te mire sportive, Filter sportiv, senso; Cmimi 2500 Euro i diskutushem Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir pune, ka marmit sportive, filter sportiv, sens. Cmimi i diskutushem Fier
E shitur
Shitet makina kabriol. ne gjendje te mi Fier
E shitur
Shes kte makin nga qe rri ndaluar kot; Makina esht ne gjendije e mir; Me impiant 1.200 euro muzik; Disje 17 Berat
E shitur
Shitet ose ndrrohet; Cmimi i diskutushem Fier
E shitur
Shes makin MG motorr roveri viti 1997 motorr 1.6 benzin me dogan te paguar gati per letra 0685505954 Tiranë
E shitur
Mg rover zr viti 2005 1.4 benzin + gaz; ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Mg makine angleze shum ne gjendje te mir me dekumente shipetare te paguara deri ne fund te vitit me qdo lloj prove shum ekonomike me kondicioner Durrës
E shitur
Shitet ose nderrohet MG lloji ZT e 2005. motor 2.0 BMW-je me 118000 mil. E ardhur nga anglia dhe e perdorur vetem ne durres dhe tira. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. cmim. Durrës
E shitur
Shes ndroje mg tf me motore mbrapa 1.8 benzin ne gjendje shume te Mir kabrio ac rds dy vendshe kilometrat e veta shum ekinomike Durrës
E shitur
Rov. MG 1.8 benzin kabrio me dy vende llamba xeno disje alumini 15/205/50. me antifurd sistem frenimi ab. srs airbag me kopio celsi rezerv me kupol metalike sallon lekur te z. kondicion. Tiranë
E shitur

Shitja e MG në qytete të tjera