Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz Viano në Shqipëri

Mercedes Benz Vito motorr 2.2cdi, viti 2004, kamio manuale 6 marsha, pasqyra elektike me palosje dhe xhama elektrike, disqe alumini, 3 vendesh, i mbuluar mbrapa dhe me dere aneso. dokumenta t. Pogradec
4 950€
Mercedes viano automat 2.2 vende 7 + 1 dy klima sensor parkimi mjeti importuar nga zvicra me liber sherbimesh tek Mercedezi nje dor e pedorur me par super makin!vito sprinter Berat
7 700€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Itali
17 900€
OKAZION!!!; Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov; Kilometrat origjinale e ardhur nga Gjermani; Serviset e sapo bera, cdo gje funksional; 4 goma dimri rezerve + disq; Cmim i diskutueshem Fier
E shitur
Mercedes Benz Viano ne gjendje te mire si nga ana motorrike po ashtu dhe xheneri. viti prodhimit dhjetor 2004 motorr 2.2 naft. xhama te zinj origjin. goma jo shume te konsumuara Elbasan
E shitur
Xhama te zi. Manu. Disqe 16 alumin Berat
E shitur
Shitet Viano 8 + 1, viti 2005, manual dogana eshte e paguar, makina ka 280.000 kilometra origjinale, tapiceria lekure shume e paster, xhama te zinj origjinale e gatshme per cdo lloj prov Durrës
E shitur
E ardhur nga zvicra benz vito viano 2.2 cdi automatic ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike goma te reja me dogame te paguar gati per letra targa eshte vetem me dy vende para dhe k. Tiranë
E shitur
Shes 811 me gjitha dekumetntat deri ne dhjetor shuma asht 5500 e diskutushme Tiranë
E shitur
Shitet MERCEDEZ BENZ VIANO 2.2 viti 2005 manuale 6 mars. sendilet me ngrohje 7 + 1plus tavolin sendilet pershtaten sipas deshire. Klima para mbrap. xhama t zij origjinal plus per. makina k. Tiranë
E shitur
SHITET MERCEDES VIANO VITI 2004. E SAPO ARDHUR NGA ZVICE. FULL OPTI. XHAMA TE ZI. LEKURE BEZ. NGROHJE SEDI. CLIMA TRONIC ME 2 SAL. PASQYRA ME MBYLLJE ELEKTRI. AUDIO NA. BUTONA TE. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar, , , , ju lutem vetem telefonata serjoze Fier
E shitur
E sapo ardhur nga zvicra 111 vito ne gjendjeperfekte ne cdo detaj per me shum kontaktoni ju flm Pogradec
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besu. vetem telefonata serjoze fl Fier
E shitur
Shitet cmimi i diskutushem Lezhë
E shitur
Makina ne gjendje perfekte gati per cdo lloj pro. me dopjo klima sensor ne gjendje shum te mir Tiranë
E shitur
shitet kamjon benz 814 vet shkarkus ne gjendje te mir dokumenta te paguara deri ne 31 20017 cmimi 600000 lek cel 0692137101 Tiranë
E shitur
Makina me gjendje te mir punet e sapo ardhun nga jasht me dogan dhe letra te rregullta Tiranë
E shitur
Shes Mercedes Vito 110 cdi, 3 vende, i ndare me pjesen e pasme, 60000 km, dora e pare, . Ne gjendje Sh te mir. I ardhur nga Franca dhe dogana shkon tek 1500 euro maksimum. Te gjith. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje prefekte lekur bezh tapiceri shum shum e re komode e perdorur makin familje per muajt e veres vetem per fundjav e ardhur nga gjermania makin per vipa 0698622405 viber Tiranë
E shitur

Mercedes-Benz Viano është një seri e minivans bazuar në platformën e automjetit popullor komercial Mercedes-Benz Vito, por me një pamje të ndryshme të jashtme dhe të brendshme. Gjenerata e parë (W 638) shkoi në shitje në vitin 1996 dhe u prodhua deri në vitin 2003. Në vitin 2004, u paraqit brezin e dytë Viano (W 639), i cili u shpërnda nën një Klasa V të veçantë dhe u prodhua deri në vitin 2014. Në fund të 2010, modeli Viano u ristrukturua: dizajni i parakolpës së përparme dhe të pasme ndryshoi, optika u ndryshua. Në brendësi të Viano shfaqet rrota multifunksionale nga modeli C-Class. Mercedes-Benz Viano është një mundësi ideale për një familje të madhe ose për një grup miqsh që duan të udhëtojnë të qetë së bashku.

Mercedes-Benz Viano general form
Mercedes-Benz Viano side view
Mercedes-Benz Viano back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera