Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz Viano në Shqipëri

Mercedes Benz Vito motorr 2.2cdi, viti 2004, kamio manuale 6 marsha, pasqyra elektike me palosje dhe xhama elektrike, disqe alumini, 3 vendesh, i mbuluar mbrapa dhe me dere aneso. dokumenta t. Pogradec
4 950€
Mercedes viano automat 2.2 vende 7 + 1 dy klima sensor parkimi mjeti importuar nga zvicra me liber sherbimesh tek Mercedezi nje dor e pedorur me par super makin!vito sprinter Berat
7 700€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Itali
17 900€
Mercedes Benz Vito 300 CDI, kambio automatike, 248000 km, 8 vende (3 + 3 + 2. super full, sensor parkimi para dhe mbrapa, tavan xhami, 5 dyer, 2 dyer anesore me shina, sedilje lekure me ngrohje. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz Viano 220 cdi, kambio automatike, 312 mije km origjinale te certifikuara, ajer te kondisionuar me 2 zona, Pilot automatik, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedilje lekure me ngrohje, 8. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz Viano, 220 cdi, kambio automatike, 4MATIC, 312mije km origjinale te certifikuara, e shoqeruar me liber sherbimesh prane Mercedes Benz Zug Zvicer, Pilot automatik, sedilje me ngrohje. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz Viano, kambio automatike, 306 mije km, 4 Matic, 8 vende, Pilot automatik, TV, DVD me ekran te madh ne bord, Sensor parkimi para dhe mbrapa, diese alumini 16 me goma te reja, sedilj. Tiranë
E shitur
Shitet Mercedes Benz Viano, 220 cdi, model Ambiente XL, kambio automatike, 283 mije km te certifikuar, disponon liber sherbimesh te kryera prane Mercedes Benz Zurich Zvicer, 1 pronar i vete. Tiranë
E shitur
Mercedes Vito 9vende dy klima importuar nga gjermania km orgjinale 260mi viano Berat
E shitur
Mercedes Benz Vito 300 CDI, kambio automatike, 248000 km, 8 vende (3 + 3 + 2. super full, sensor parkimi para dhe mbrapa, tavan xhami, 5 dyer, 2 dyer anesore me shina, sedilje lekure me ngrohje. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz Vito 300 CDI, kambio automatike, 248000 km, 8 vende (3 + 3 + 2. super full, sensor parkimi para dhe mbrapa, tavan xhami, 5 dyer, 2 dyer anesore me shina, sedilje lekure me ngrohje. Tiranë
E shitur
Mercedes vito viano NUK NDERROHET Berat
E shitur
Shitet Mercedes be. vito; Viti 2004; Karboran. Nafte; C. 6 mi euro Shkodër
E shitur
Shiten Mercedes Benz Viano 220 cdi, kambio automatike, me 7 dhe 8 vende, cmimet me marveshje, kontakt nr 0696767956. Tiranë
E shitur
E shitur
Sprinter 2006. Motorr 2.2. 200.000 k. Dopjo gome me peshmbajtje 2.5 T. Makina eshte ne super gjendje shitet per arsye mosperdori. Lushnjë
E shitur
Jepet me Qera; 8 + 1 Kamio Automatike; 0672011133 Tiranë
E shitur
Mercedes Benz Viano 220 cdi, Model Trend XL, kambio automatike, 4 Matic, 270 mije km origjinale, me liber sherbimesh te kryera prane Mercedes Benz Zurich Zvicer, 6 vende, viti i prodhimit 2008. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz Viano 220 cdi, model Ambiente, viti i prodhimit tetor 2007, kambio automatike, 4 Matic, 280 mije km origjinale me liber sherbimesh, tavan xhami, diese alumini, 8 vende, ajer t. Tiranë
E shitur
Mercedes vito viano iportuar nga gjermania me dogan te paguar NUK NDERROHET Berat
E shitur
Mercedes vito viano iportuar nga gjermania me dogan te paguar NUK NDERROHET Berat
E shitur

Mercedes-Benz Viano është një seri e minivans bazuar në platformën e automjetit popullor komercial Mercedes-Benz Vito, por me një pamje të ndryshme të jashtme dhe të brendshme. Gjenerata e parë (W 638) shkoi në shitje në vitin 1996 dhe u prodhua deri në vitin 2003. Në vitin 2004, u paraqit brezin e dytë Viano (W 639), i cili u shpërnda nën një Klasa V të veçantë dhe u prodhua deri në vitin 2014. Në fund të 2010, modeli Viano u ristrukturua: dizajni i parakolpës së përparme dhe të pasme ndryshoi, optika u ndryshua. Në brendësi të Viano shfaqet rrota multifunksionale nga modeli C-Class. Mercedes-Benz Viano është një mundësi ideale për një familje të madhe ose për një grup miqsh që duan të udhëtojnë të qetë së bashku.

Mercedes-Benz Viano general form
Mercedes-Benz Viano side view
Mercedes-Benz Viano back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera