Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz Vaneo në Shqipëri

Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mi. E Sapo Ardhur Nga Gjerman. E sapo Targu. DIsqe 17 TE Vet. Kasetofon Origjinal PIONEER Me Navi Origjinal 4 Airb. Sendlije te Cmontueshme Behen Dhe Familja. Tiranë
3 800€
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Sarandë
2 500€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
2 800€
I diskutueshëm
Makina sapo ka ardhur nga zvicra me dogan te paguar nuk ka asnjelloj defekti kontrollojeni ku te deshiro. pa asnje gervishtje kilometra originale e perdorur vetem nga nje person po ashu esht dh. Durrës
E shitur
Vaneo 1.7 nafte amurtizator te r. gomat e re. me letra deri ne mars 2019 me kondicioner ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrik Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike me kondicion. gomat ne gjendje shum te m. Cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
Shitet mercedes benz vaneo 170 c. ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e bera vaj e filtra te sapo nderuar goma 80. shitet ose ndrohet cmimi pak i diskutueshem Tiranë
E shitur
Shitet Mercedes Benz Vaneo i viti 2004 me kambio automatike me 193.000Km me letra te sapo prera ne gjende shume te mire i gatshem per cdo lloj pro. Cmimi 3400 Euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
; Merzedes Vanea familjare ne gjendje te mire 1.7 naf. Shitet ose nderrohet, cmimi 2500 euro i diskutuesh. 0673969115 Durrës
E shitur
Shitet mercedes vaneo ne gjende shume te rregullt nuk i mungon asnje g. Sensor parkimi xhama elektrike pasqyra elektrike mbyllje qendror. Gomat 100% te reja sapo i jane ve. Ne shqiperi e ka. Pogradec
E shitur
Dokumenta te bera ne tetor 2017-2018 te gjitha sherbimet te sapo bera makina esht e gacme per cdo lloj prove Elbasan
E shitur
Shitet furgoni mersedes benc vito ne gjendje te shklqyer me letra te paguara per nje vit automjeti shitet per arsye mos perdorimi Fier
E shitur
shitet Mercedes Vaneo vitit 2004 ne gjendje te shkelqye. full option, sensor parkimi, xhama te zinj origjinal, kamio automa. shitet ose nderohet Tiranë
E shitur
Me letra te prera deri ne shtat; Xhama te zinj origjina Pogradec
E shitur
Shitet Mercedes benc vaneo viti prodhimit 2002 me dokumenta te paguara cemimi i diskutushe Sarandë
E shitur
Shitet Vaneo 1.9 vit 2002 Gaz Benzin e shenuar ne leje qarkullimi km 225000 ne gjendje te rregull si motorike dhe gjenerike konsum shum ekonomike mund ta kontrolloni ku te doni nga ana jua. Tiranë
E shitur
Letra te paguara goma te reja dhe te gjitha sherbimet te kryera Tiranë
E shitur
Vaneo 170 naft kamio automatike sapo ka ardh nga gjermania xhama te zinj origjinal navigator te madh disqe alumini etj etj me dogan te paguar 3000 euro Durrës
E shitur
Shitet vaneo 1.9 Benzin Gas shum ekonomike me implant stag me garanci 3vite ne gjendje te mir si motrike dhe gjenerike e Ardhur nga zvicera nuk ka nevoj per as nje lloj sherbimi per me shum mun. Tiranë
E shitur
Mercedezi vaneo 1.7 dizel 2002 automat gri xhama te zi orgjinal me targa shqiptare ka 9 muj qe ka hy nuk perdoret se kam 8 makina makina esht ok 3500 diskutush Tiranë
E shitur

Në shfaqjen motorike të vitit 2001 në Frankfurt, kompania Mercedes-Benz prezantoi Vaneo-n e saj të parë, i cili bazohet në klasën A, por në të njëjtën kohë është krejt ndryshe nga ai. Mercedes-Benz Vaneo është një minibus i familjes, që ka një platformë të pasagjerëve të bazuar në dizajn, që ka dimensionet e një makine dhe manovrueshmërinë përkatëse, me një brendshme të rehatshme të gjërë, e cila siguron mundësinë e transformimit të hapësirës së brendshme. Avantazhi kryesor i Mercedes-Benz Vaneo është shkathtësia e tij. Ekzistojnë tre nivele të pajisjeve për makinën: më e thjeshta është Trendi, e mesme është Familja dhe më prestigjiozi është Ambiente, pavarësisht nga fakti nëse pronari dëshiron ta kthejë veturën në një minivan përfaqësues me të brendshme të lëkurës ose zgjedh opsionin e familjes.

Mercedes-Benz Vaneo general form
Mercedes-Benz Vaneo side view
Mercedes-Benz Vaneo back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera