Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz V-Class në Shqipëri

Mercedes-Benz v220 ambient. 2500 eur. 6 + 1 sallon lekure, serdile te personalizuara per cdo perso. dokumentacion te rregullt, sherbime te ber. me opsione te kompletuara Tiranë
2 500€
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 300000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
1 738€
shitet benz vito vit prodhimi 2006 cmimi 6700 euro kamio manuale Durrës
E shitur
Shitet benz vito 115cd. 2.2 naft. kamjo automatik. Viti I prodhimit 2006, Ka nje muaj qe ka ardhur nga zvicra me; dogane, targa, taksa, siguracion te paguar per nje vi. Me 5 porta, Xham. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Makina eshte vito 220 nafte, me targa shqipetar Korçë
E shitur
Shes Mercedes vito 8 + 1; me targa Shqiptar Tiranë
E shitur
Shitet makina; Viti prodhimit 2006; Letrat deri ne dhjetor 2018; 7 + 1; Manual ne gjendje shum te mire; E paster si brenda dhe jashte; Goma 80%; Per me teper kontakt; 0697222122; Cmimi. Elbasan
E shitur
Timon anglez; Cmimi I diskutueshem Tiranë
E shitur
Benz Vito viti 02 motor 2.2 nafte cdi kamio auto dekumenta deri shtator 8 1 NE leje gjendje shum te mi Tepelenë
E shitur
Makina eshte ne gjendje prefekte xhenerike dhe motori. letrat e prera per nje v. kartonin leshil e ka te prer per nje v. sherbimet te sapo kryera vaj filtra e. xhamat e zinj origjinal m. Tiranë
E shitur
shes furgon benz vito per motiv mos perdorim; eshte n gjendje shum t mir me do lloj prove Tiranë
E shitur
Mercede benz Vito 2004, i bardhe, 220 cdi, 280000 km orgjinale, letra per 1 vite, Ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike Tiranë
E shitur
Mercede benz Vito 2004, i bardhe, 220 cdi, 280000 km orgjinale, letra per 1 vite, Gjendje shum e mir xhenerike dhe motorrike Tiranë
E shitur
Shes mercede benz vito 2.2 viti 2007 dokumenta te pagume per nje vit ne gjendje supere me pak kilometa orgjinale goma te reja kamer mbrapa 3 + 1 Durrës
E shitur
Shitet makina ne gjendje shum te m. Me dukumenta te kthyra shqipta. E letrat i ka te prera deri ne fund te vitit 2018 cmimi i diskutushem per info 0699107232 Elbasan
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir ngjyr blu cmimi i diskutushem Elbasan
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir ngjyr blu cmimi i diskutushem Elbasan
E shitur
Me letra te pagua. dhe me sherbime te paguara Fier
E shitur
Shitet Mercedez benz vito; Makina eshte ne super gjendje te gjtha sherbimet e bera letra per 1 v. Gati per cdo dhoj prove ku te do. Gomat 90% te reja; Nafte 220; Jeshilja per pjes; Viti 1997 m. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire shume ekonomike Vlorë
E shitur

V-Klasa Minivan u prezantua në fillim të vitit 2014. Shitjet e kësaj makine në Evropë filluan në qershor 2014. Mercedes-Benz V-Class është një minibus i klasës L me rrota të pasme ose me makinë me rrota. V-klasa është bërë një best-seller i vërtetë në klasën e saj. Kjo nuk është aspak befasuese: një dizajn i shtrenjtë dhe modern, një ambjent i gjërë dhe funksional. Mercedes-Benz V-klasa mund të gjendet në flotën e hoteleve luksoze të mëdha, në shërbim elitave, të vendeve të ndryshme. Restilimi i modelit, u prezantua në mars 2019 në ekspozitën ndërkombëtare në Gjenevë. Ndryshimet më të rëndësishme në klasën V kanë të bëjnë me motorët. Sot ka tre prej tyre: V220d / 163 kuaj fuqi, V250d / 190 kuaj fuqi dhe V300d - 239 kuaj fuqi. Të gjitha versionet janë të pajisura me një "automatik" 9G-Tronic të pronarit.

Mercedes-Benz V-Class general form
Mercedes-Benz V-Class side view
Mercedes-Benz V-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera