Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz Sprinter në Shqipëri

MB Sprinter 211 cdi, ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike dhe nga ana estetike e shkelqyer, Tapiceri e paste. Goma te reja 90 % micheli. Me dokumenta deri ne fund te majit, Mjeti esht. Tiranë
15 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
8 000€
Viti: 1998; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Pogradec
36€
I diskutueshëm
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
6 700€
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 250000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
7 300€
Viti: 2018; ; Kilometrazhi: 1 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Greqi
20 000€
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 280000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Maqedoni
5 700€
Shes sprinter 313 cdi viti prollimit 2013 2.2 nafte i sapo ardhur nga anglia ne gjendhe perfekt i gatshem per cdolloj prove Tiranë
E shitur
shitet fugon sprinter 208 cdi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, me klima me letra te rregullta Tiranë
E shitur
Shitet sprinter ne gjendje shume te mir. me dekumentacion te rregul. 19 + 1 vend. 0692638334 cmimi diskutushem Pogradec
E shitur
Shitet fugoni Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI, Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xheneri. Makina eshte e pajisur me kondicioner dhe Euro 4, i ardhur nga Gjermania me dogane t. Tiranë
E shitur
shes sprinter 213 cdi 2001 8 1 shum ne gjendje te mi. gomat e re. dokumentat e paguara per nje v. provojeni ku te do. cmimi 5000 euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
Shitet fugoni Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI,; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xheneri. Makina eshte e pajisur me kondicioner dhe Euro 4, i ardhur nga Gjermania me dogane t. Tiranë
E shitur
Shitet fugoni automjeti Sprinter 211 Cd. Eshte fugon malli viti I prodhimit 2007 dhe eshte euro 4. Makina eshte me kamje manuale pasqyre elektrike dhe xham elektrik, klime + kondicione. Makin. Tiranë
E shitur
Shitet sprinter me letra te paguara deri ne fund te vitit ne gjendje perfekt 14 + 1 vende viti 1998 Tiranë
E shitur
shitet Sprinter 208 220 c. ne gjendje shum te mir si motorr edhe ne pjes xheneri. shitet per mos perdorim; 4000 euro i diskutushum Tiranë
E shitur
Sprinter 412 me letra te prera ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike 18 + 1 Durrës
E shitur
170.000 km orgjinale; mundesi nderrimi + diferencen; makina esht e ardhur nga zvicrra Durrës
E shitur
Grup timoi per sprinter i perdorur ne gjendje te mir nuk ka rrjedhie; Viti 2003 Sarandë
E shitur

Gjenerata e parë e Mercedes-Benz Sprinter u prodhua nga viti 1995 deri në vitin 2006. Gjatë viteve, kjo makinë ka fituar popullaritet të madh. Sprinter i brezit të dytë u prezantua në Evropë në vitin 2006. Kjo makinë ka fituar njohje në treg për shkak të nivelit optimal të rehatisë, besueshmërisë dhe vlerës. Në shkurt të vitit 2018, Mercedes-Benz paraqiti një brez të ri Sprinter. Makina është paraqitur në 6 variante të trupit, me dy ndryshime të motorit - 2.1 litra dhe 3 litra. Makinat janë të pajisura me mekanikë me 6 shpejtësi, automatike me 7 shpejtësi ose me 9 shpejtësi. Opsioni më interesant i Mercedes-Benz Sprinter është një version me motor me 3 litra dhe një automatik me 9 shpejtësi. Ky kombinim është ideal për qytetin dhe për rrugën.

Mercedes-Benz Sprinter general form
Mercedes-Benz Sprinter side view
Mercedes-Benz Sprinter back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera