Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz SLK në Shqipëri

Makina esht me 140000 mi km mund ti kontrolloni ku te doni sepse i ka origjinale makina ka pas vetem 1pronar jasht edhe un qe e kam mar direkt nga Jash; Sapo i kam ven impjat gazi me tmirin 1100. Tiranë
2 700€
Shitet Mercedes-Benz SLK Kompressor, km 120000; me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
1€
Shitet ose ndrohet per me shume infro me kontakton. Tiranë
6 500€
Shitet mercedez slk 200 viti 2007 -1.8 benzin @ gaz cabriolet automatike makina eshte ne gjendje te mire dhe mundesi nderrimi tel Tiranë
7 200€
Slk 200 kompressor 2004 benzi. Makina esht shum e paster si nga jasht ashtu dhe nga brenda. Ka hyr ne shqipri vetem para 1 vit. Tgjitha sherbimet te bera, vaj filtra. Ka 98.815 km origjinal. Tiranë
5 800€
Slk 200 benzin, makina eshte ne gjendje shum te mire nuk ka nevoj per asnje sherbim jane bere te gjitha makina nuk ka asnje gerrvishje dhe tapicerine e ka shum te paster; Mundesi nderrimi Fier
E shitur
Slk 200 benzin, makina eshte ne gjendje shum te mire nuk ka nevoj per asnje sherbim jane bere te gjitha makina nuk ka asnje gerrvishje dhe tapicerine e ka shum te paster Fier
E shitur
; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, eshte blere ne gjermani (Junge Stern) e 3800 km pjesa tjeter i eshte bere ne shqiperi 2 pronar ka pas un jam i dyti eshte full extra sherbimet sapo i ja. Tiranë
E shitur
Mercedes benz slk 350 look AMG sherbimet te gjitha te kryera ne kohe, taksat e paguara shkurt 2017, gazi I hedhur ne leje qarkullimi, goma te re. Cmimi 10.000 euro I diskutuesh. I gatshem pe. Korçë
E shitur
Okazjon ! Shitet mercedes per arsye mosperdori. Letrat e paguara deri qershor 2020. Gjendje perfek. kabrio funksjonon. Mi. mjeti disponon liber sherbimes. per me teper 0682310690 cmim. Korçë
E shitur
E shitur
Slk 2000 benzine kabriole me taksa te prera ne fillim nentorit te vlefshme deri ne Nentor 2020, pa siguracion, gom. 17, 2 vendes. 1300 eur Kavajë
E shitur
Slk 2000 benzine kabriole me taksa te prera ne fillim nentorit te vlefshme deri ne Nentor 2020, pa siguracion, gom. 17, 2 vendes. 1300 eur Kavajë
E shitur
Shitet Mercedes-benz slk 230 per arsye mosperdorimi dokumentacion i rregullt, siguracio Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te perkryer nga te gjitha gjerat Fier
E shitur
Makina eshte e mirembajtur shitet per arsye se kam blere makin tjeter dhe nuk me intereson me Fier
E shitur
SHITET MAKINA PER ARSYE MOSPERDORI. E MBAJTUR NE MENYRE MANJA. MAKINA KA 60.000 KM TE VET. SHITET OSE NDERROHET ME MAKINE TJETER MBI TE 2005. ME NDERRIM MAKINA E KA CMIMIN 7000. LIKUIDITE. Tiranë
E shitur
Shitet mercedes benz slk 200 kompresor makina esht si nga ana xhenerike dhe motorike ne gjendje shum t mir e gatshme per cdolloj prove Korçë
E shitur
Shitet Slk 200 Kompressor viti 2002 Gass& Benzin e shkruajtur e ne leje qarkullimi n gjendje shum t mir ska nevoj per asnje shrbim vaj filtra te sapo ndrruar kamjo manuale 6 + 1 km orgjinal. Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendir shum te mire e sa po ardhur nga ital. Makine eshte me dogane te prere hapje mbyllje me buton kabrio dhamari. Vaj e filtra te nderruar ne it + gomat 80% te reja per m. Durrës
E shitur
Mercedesi eshte Sport me 6 shpejtesi, 2000 cm3; Ka extra keto: Ngjyre metalike, Kabrio, Lekure kafe e qelte, Dritat Xenon, Navigacion, Telefon, Tempomat,; Xhami perpara anti promaj, Nxemje n. Kukës
E shitur

Mercedes-Benz SLK (gjermanisht - Sportlich Leicht Kurz) është një seri e roadsters-ave luksoze kompakt. Përbëhet nga tre gjenerata të makinave: (R170) u shfaq në vitin 1996, (R171) u shfaq në 2004, (R172) u shfaq në vitin 2011. SLK është i njohur gjerësisht për pamjen jo të bukur, por edhe për instalimin e një mekanizmi unik për të mbuluar çatinë. Ndryshe nga shumë konkurrentë, çatia e Mercedes-Benz SLK është krejtësisht metalike dhe mund të ngrihet ose të ulet me elektricitet në vetëm 25 sekonda. Në versionin bazë (SLK 200) makina është e pajisur me një "mekanikë" me gjashtë hapa ose një "automatike" me pesë hapa. Sa për versionet e SLK 280 dhe SLK 350, për ta prodhuesi ofron "automatike" 7G-TRONIC ose 7G-TRONIC Sport.

Mercedes-Benz SLK general form
Mercedes-Benz SLK side view
Mercedes-Benz SLK back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera