Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz SLK në Shqipëri

Shitet Mercedes-Benz SLK Kompressor, km 120000; me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
1€
Shitet mercedez slk 200 viti 2007 -1.8 benzin @ gaz cabriolet automatike makina eshte ne gjendje te mire dhe mundesi nderrimi tel Tiranë
7 200€
Slk 200 kompressor 2004 benzi. Makina esht shum e paster si nga jasht ashtu dhe nga brenda. Ka hyr ne shqipri vetem para 1 vit. Tgjitha sherbimet te bera, vaj filtra. Ka 98.815 km origjinal. Tiranë
5 800€
Shitet Mercedes-benz slk 230 per arsye mosperdorimi dokumentacion i rregullt, siguracio Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te perkryer nga te gjitha gjerat Fier
E shitur
Makina eshte e mirembajtur shitet per arsye se kam blere makin tjeter dhe nuk me intereson me Fier
E shitur
SHITET MAKINA PER ARSYE MOSPERDORI. E MBAJTUR NE MENYRE MANJA. MAKINA KA 60.000 KM TE VET. SHITET OSE NDERROHET ME MAKINE TJETER MBI TE 2005. ME NDERRIM MAKINA E KA CMIMIN 7000. LIKUIDITE. Tiranë
E shitur
Shitet mercedes benz slk 200 kompresor makina esht si nga ana xhenerike dhe motorike ne gjendje shum t mir e gatshme per cdolloj prove Korçë
E shitur
Shitet Slk 200 Kompressor viti 2002 Gass& Benzin e shkruajtur e ne leje qarkullimi n gjendje shum t mir ska nevoj per asnje shrbim vaj filtra te sapo ndrruar kamjo manuale 6 + 1 km orgjinal. Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendir shum te mire e sa po ardhur nga ital. Makine eshte me dogane te prere hapje mbyllje me buton kabrio dhamari. Vaj e filtra te nderruar ne it + gomat 80% te reja per m. Durrës
E shitur
Mercedesi eshte Sport me 6 shpejtesi, 2000 cm3; Ka extra keto: Ngjyre metalike, Kabrio, Lekure kafe e qelte, Dritat Xenon, Navigacion, Telefon, Tempomat,; Xhami perpara anti promaj, Nxemje n. Kukës
E shitur
Shitet Mercedes Slk 200 kompresor benzine kambio automatike me letra te sapopaguara ne gjendje perfekte Kavajë
E shitur
Mercedes benz slk 200 2005 kabriolet full Tiranë
E shitur
Shitet ose nderrohet Durrës
E shitur
Shite SLK 1.8 Kompressor Gaz- Benzin LOOK AMG Opsionet- kabjo elektrike, navi te madh, serdilje me ngrohje dhe ngrohje te qa. xeno bi-xe. pasqyra me palos. kabrio elektri. komando ne timon. Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes Benz Kompressor SLK 230 ne gjendje shume te mir; Shume pak e perdorur, 110, 000 km, e vitit 2001; Kambio manuale dhe motorr 230 me benzin; Kondicioner, Radio dhe Kabriol; Ngjyre. Tiranë
E shitur
Okazi. Mercedes Benz slk 2.0 kompressor (benzine) 140.000 km origjina. letra dhe targa Shqipta. E gatshme per cdo lloj prove nga ana ju. Cmimi pak i diskutueshem pasi te shihet maki. Durrës
E shitur
E shitur
Shitet mercedesi SLK 2, 0 BENZIN manuel Klim, ulset me nxemje gjoma elektri. vetura i ka te gjitha serviset e kryera dhe eshte ne gjendje shume te mi. bej nderrim me ndonje golf 4 apo 5. mim. Kukës
E shitur
Mercedes SLK compresor, Kabrio viti i prodhimit 2002, harxhon 7litra per 100 km dhe ka116000 km origjina. Dokumentat deri ne 25.07.2018. Makina dhe nderrohet me makine familjar Tiranë
E shitur

Mercedes-Benz SLK (gjermanisht - Sportlich Leicht Kurz) është një seri e roadsters-ave luksoze kompakt. Përbëhet nga tre gjenerata të makinave: (R170) u shfaq në vitin 1996, (R171) u shfaq në 2004, (R172) u shfaq në vitin 2011. SLK është i njohur gjerësisht për pamjen jo të bukur, por edhe për instalimin e një mekanizmi unik për të mbuluar çatinë. Ndryshe nga shumë konkurrentë, çatia e Mercedes-Benz SLK është krejtësisht metalike dhe mund të ngrihet ose të ulet me elektricitet në vetëm 25 sekonda. Në versionin bazë (SLK 200) makina është e pajisur me një "mekanikë" me gjashtë hapa ose një "automatike" me pesë hapa. Sa për versionet e SLK 280 dhe SLK 350, për ta prodhuesi ofron "automatike" 7G-TRONIC ose 7G-TRONIC Sport.

Mercedes-Benz SLK general form
Mercedes-Benz SLK side view
Mercedes-Benz SLK back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera