Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz SL-Class në Shqipëri

Cmimi i pa Diskutueshem; 3.2 benzin; Targa: italian; Viti: 1992 Tiranë
2 500€
S350 BENZIN GAZ; LOOK 2012 LUNGO FULL OPTION !!; GJENDJE PREFEKTE !!; SHITET DHE NDERROHET !; CEL, 0693301001 0699407276; INSTAGRAM AUTO. A Durrës
E shitur
Full Option!; Gjendje Prefekte !; Letra te sapo paguara !; Shitet & Nderrohet !! Durrës
E shitur
shitet s320 c. makina esht ne gjendje shum tmi. nuk perfshihet ne takse luk. timon dru. impiant muzike harman kard. dyer me thith. xhama te zi te rivesh. sherbime te sapo be. munds. Durrës
E shitur
Shitet Makina Mercedes Benz SL320 1997 me dokumenta te rregullta te paguara deri ne gusht 2018. Disqe 19 origjinale dhe goma te reja makina eshte ne gjendje shume te mire si motorrike dh. Durrës
E shitur
Shitet S 350 Benzine fundi i 2006 Look 2012 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Vaj filtra ferrota tambure te reja te gjitha te bera te Mercedes Benz Makina i ka te gjitha letrat. Shkodër
E shitur
Shitet Mercedes Benz S350 Benzine me te gjitha sherbimet e bera si vaj filtra ferrota tambure te gjitha te reja te bera tek Mercedes Benzi Makina ka letra te paguara per nje vit Viti fundi i 2006. Shkodër
E shitur
S-320; Sherbimet e sapo kryera gjenerike dhe motorrik; Letrat e prera deri ne Tetor 2018; Cmim i arsyeshem, fl Shkodër
E shitur
Jap me qera makine VIP, S-Cla. Ne gjendje shume te mire, e pershtatshme per ceremoni zyrtare, pritje te V. dhe evenimente familjare, Preferohet qe makina te jepet me shoferin tone qe e nje. Tiranë
E shitur
Mercedes benz sl 320 benzine Lezhë
E shitur
mercedes benz sl 300 nafte manual ne gjendje te shkelqyer pa letra Lezhë
E shitur
Japim makina me qera per dasma si dhe bejm aredime te restorantit dhe ambjenteve familiare Lezhë
E shitur
Shitet Mercedes-benz SL500 benzin + gaz 2004 i sapo targuar ne gjendje perfekte Tiranë
E shitur
SHES MERCEDES BENZ S 320; FULL OPTION; DOKUMENTA TE RREGULLTA; VITI 2007; LOOK AMG 2012; CMIMI I DISKUTUESHEM!!!; NAFTE; AUTOMAT Tiranë
E shitur
Mercedez SL 300 naft manual; Makina ka 2 mulesa mulesen llamarin dhe copet; Sedilje lekuret bluhe ngjyra jasht esht me hije; Cmimi i diskutush. Mundesi ndrrimi me makina tjer Shkodër
E shitur
SHES MERCEDES BENZ S 320; VITI I PRODHIMIT 2007; DOKUMENTA TE RREGULLTA; LOOK AMG 2012; CMIMI I DISKUTUESHEM Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te m. pervec sallonit bren. nuk ka as njelloj dokumen. te interesuarit te kontaktojn ne nr tel: 0695841772 Fier
E shitur
Mercedez sel super akull tapiceri bezh automat disqe AMG sherbime te kryera motorri llamarina jan akull eshte makin per te apsionuarit shitet ose ndrohet me makincilindrat te madh mbi 3000cc. Tiranë
E shitur
E shitur
shitet per arsyje emigri. ne gjendje shum te mi. full spo. brab. me disqe origjinale sporti. Me targa te huaj. 20 mi eu. ju flm Tiranë
E shitur

Mercedes-Benz SL (gjermane - Super Leicht) - një seri e makinave të lehta sportive luksoze. SL është prodhuar nga kompania gjermane që nga viti 1954. Aktualisht, SL ka gjashtë gjenerata të makinave me konfigurime të shumta të motorit, duke përfshirë modifikime të performancës së lartë nga divizioni AMG. Makina e klasës SL e gjeneratës së gjashtë filloi të prodhohej në vitin 2012. Mercedes-Benz SL i ri (R231) është bërë më i lehtë se paraardhësit e tij, pasi shumë nga detajet e kësaj makine janë alumini. E para në seri ishin SL500 me një motor V8 turbocharged me një fuqi prej 435 kuaj-fuqi dhe një SL350 me një motor atmosferik V6 me një fuqi prej 306 kuaj-fuqi. Përveç versioneve standarde të këtij modeli, vlen të përmenden dy ekskluzive: - SL63 AMG dhe SL65 AMG.

Mercedes-Benz SL-Class general form
Mercedes-Benz SL-Class side view
Mercedes-Benz SL-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera