Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz R-Class në Shqipëri

Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC, Viti Prodhimit 2006, LUNGO 6 vendsh, navigator, sallon gjysem lekure gjysem kamosh, sedilje elektrike + ngrohje, disqe alumini, drita kseno, sensor parkimi. Berat
6 900€
I diskutueshëm
Ne gjendje shum te mir full baxho navi sensor automat shum e paster si makin impjant stag me 5 vjet garanci esht bler vet zvicer nuk ka nevoj per sherbime amortizatoret normal jo me jastik sport paket Elbasan
8 500€
Shitet Mercedes-Benz R-320; Motorri eshte 2980 kubik dhe nuk ka taks lluks; Ka 295000K; Opsionet: Sensor para-mbrap; Sedilje me ngrohje, Navigato; Cmim okazion 4500 eur; Tel dhe sms 0682744400 Tiranë
4 500€
R class i sapoardhur nga zvic. Me dogane te pagu. me targa te re. Ju duhet vetem siguracio. Automat tip-tronic me marsha ne tim. Sedilje kamosh me ngroh. Kondicion. Full opti. Xhama dh. Tiranë
8 200€
Shitet benz r clas 320 cdi e vitit 2008 full sport kater matik versjoni full i kti viti ne gjendje perfekte gjenerike motorrike e dizenjo pa taks luksi motorr 2965 kubik autovetur ne letra te prer. Shkodër
9 999€
Sedilje Lekure me komanda dhe me ngrohje, Model 6 vendes. TV, DVD, Sensor Parkimi, Disqe Alumini, Fenere BiXenon, Teper komode, Importuar nga Zvicra, Durrës
1€
Mercedes Benz R-Class 350 BLUETEC, viti 2011 me 162300 km. ne gjendje perfekte, jo taks luksi, me dogan te paguar, 7 sedile. Makina eshte gati per cdo testi., Per me shume kontaktoni + 355 69 779. Tiranë
1€
Shitet benz R klas viti dhjetor 2006 ne gjendje shum te mir automat sensor dopjo klima disqe goma 20 gjysem lekur karikator me 6 cd dvd blututh timon sedilje me memorje 174000 km letrat e vlefshm. Tiranë
6 300€
R class 350 benzin gaz ne gjendje shume te mire panorame, sedilet me ngrohje, tapiceri bezhe, etj; mundesi nderrimi, Tiranë
13 500€
Shitet ose nderrohet Mercedes Benz R-Class 320 Viti 2008 KM 80'000. Pse me kete cmim Sepse eshte blere ne zero KM, prej meje ne Itali ne vitin 2009 ne koncesionar Mercedes Benz dhe e perdoru. Tiranë
20 000€
I diskutueshëm
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 170000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
18 500€
Shitet Benz R class 320 Cdi 4 Matic; Automat 7g 5 + 1 vende; 2900 kubik pa taks luksi; Letra t paguara full opsion; Super Gjendje!!!; Okazion euro Tiranë
E shitur
Shitet OKAZION Benz R320 class viti 2006. Gjendje shum te mire makina eshte full me navi disqe, aux bagazhier cd marshe ne timon 6 + 1 vende drita led 300.000 mij kilometra origjinale e perdorur n. Tiranë
E shitur
Shitet OKAZION Benz R320 class viti 2006. Gjendje shum te mire makina eshte full me navi disqe, aux bagazhier cd marshe ne timon 6 + 1 vende drita led 300.000 mij kilometra origjinale e perdorur n. Tiranë
E shitur
Mercedes benz luck AMG 350 bluetec 4matic automat, , motorr v6, 3 mish naft, , , , , extra full fotot flasin vet me kamera timon gjysem dru, xhama te zi. d. sensor, dopio Baxha, ngrohje edh. Durrës
E shitur
Shitet Benz R class 320 cdi 4 matic; Automat 7g 5 + 1 vende; 2900 kubik pa taks luksi; Letra t paguara gjendje super; Tel 0697995532 Tiranë
E shitur
MERCEDES-BENZ R CLASS 320 CDI; FACELIFT SPORTPAKET; VITI 12 / 2006; EURO 4 ME DPF; 2987 KUBIK PA TAKSA LUKSI; KAMBIO AUTOMATIKE 7G; 4-MATIC; 197.000 km; 2 CELSA; DISQE ALUMINI 19' ME GOMA; 80% T. Tiranë
E shitur
Super R; Ne gjendje super; Full options; Pa takse luksi; Letra te paguara Korçë
E shitur
MERCEDES-BENZ R CLASS 320 CDI; FACELIFT SPORTPAKET; VITI 12 / 2006; EURO 4 ME DPF; 2987 KUBIK PA TAKSA LUKSI; KAMBIO AUTOMATIKE 7G; 4-MATIC; 197.000 km; 2 CELSA; DISQE ALUMINI 19' ME GOMA; 80% T. Tiranë
E shitur
MERCEDES-BENZ R CLASS 320 CDI; FACELIFT SPORTPAKET; VITI 12 / 2006; EURO 4 ME DPF; 2987 KUBIK PA TAKSA LUKSI; KAMBIO AUTOMATIKE 7G; 4-MATIC; 197.000 km; 2 CELSA; DISQE ALUMINI 19' ME GOMA; 80% T. Tiranë
E shitur
Okazjon Mercedes Benz; Sedilje me ngrohje; Sensor dritash; Sensor shiu; Sensor parkimi; Sensor gome; Sensor I lodhjes se shoferit; Goma 100 % te raja; Makina e sapo ardhur nga gjermania ne gjendj. Krujë
E shitur

Në prill të vitit 2005, në New York Auto Show u prezantua një Mercedes-Benz R-class i ri. Makina është një kryq në mes të një station wagon, një SUV dhe një minivan, por në të njëjtën kohë siguron udhëtarët me një nivel të rehati të krahasueshme me sedan ekzekutiv. Dimensionet e Mercedes-Benz R-klasas janë mbresëlënëse, kabina mund të akomodojë gjashtë pasagjerë në tre rreshta vende. Hapësirë gjigande e boshtit lejoi krijimin e kushteve të rehatshme për udhëtarët e të tre rreshtave. Në vitin 2011, R-Class u ristrukturua. Pamja e makinës ka ndryshuar dukshëm, sidomos dukshëm në pjesën e përparme të përditësuar plotësisht të trupit. Ndryshimet në brendësi janë të parëndësishme, megjithatë, materialet e dekorit më të shtrenjta janë përdorur në kabinën Mercedes-Benz R-klasa.

Mercedes-Benz R-Class general form
Mercedes-Benz R-Class side view
Mercedes-Benz R-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera