Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz M-Class në Shqipëri

Shite ml 270 manual letra per 1 vit ne gjendje te mir dhe e paster 0683963448 komuna tiran kamez Tropojë
2 950€
MERCEDES-BENZ ML BLUETEX; targuar per efekt shitje 15.12.2020; Te gjitha sherbimet e bera (vaj filtra kambio motorr ); ML-350; VITI 2014. Look AMG; Cilindrata 2987 Pa taks lluks. Motor Naft. Fier
22 000€
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go, blin. Durrës
21 500€
Mercedes Benz ML 270 CDI; Viti 2003; 4x4; Automatik; Xhamat e zi origjinal; Makina eshte ne gjendje shume te mirE xhenerike dhe motorrik; Taksa paguar per 1 vite Durrës
3 900€
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
3 800€
Makina e sapo ardhur; Me dogan te paguar; Ne gjendje perfekte; Full opsion Navi te madh, Xenon; Sensor para mbrapa + kamer Sendile ngrohje + ftohje Xhama te zinj orginal Pasqyra me palosje Baxha. Durrës
13 700€
I diskutueshëm
Makina ndollet n Gjermani, Mnch; super gjendje cdo sherbi; goma dimri dhe vere me disq; Euro 6 Blumatic; Nese personi e merr vete n gjermani ka kete cm. Tiranë
20 000€
Mercedes Ml 320 cd (A taks lkuks) iti prodhimit 2006; importuar nga gjermania; 219 mij km; sallon lekure + sedile me ngrohje; sensore parkimi; navigator; drita bi xeno; stopa LED mbrapa; aux. Durrës
8 800€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz ML 350 BlueEfficien; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2011; Motor Naf; 153 mij; Cilindrata 2987; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS; Kambj. Fier
15 900€
Mercedes benz ML 270 cdi look amg fabriket makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov /xhama te zinj origjinal/sensor parkimi/xenon bi xenon/navigator plus karikator me 6 CD/ disqe 17 AM. Shkodër
3 800€
I diskutueshëm
Makina e ardhur nga kanada automatik dizell 3.0 ne gjendje te regull eshte me full opcionet gjindet ne kosove gjilan Tiranë
1€
-Ml 2012 Nafte; -Motorr 2998 cc pa takse lluksi; -186 000 km origjinale me prove!; -Keyless Go; -Sendilje me memorje; -Sendilje me ngrohje; -Baxha; -Blind spot Assist; -Kamera; -Timon me dridhje n. Tiranë
19 990€
Viti 2010; Full options; 179000 km; Dogana e pagua; Makina vjen ne tirane reth dt 20 jana Tiranë
12 500€
Shitet Ml 350 Bluetec (AMG LIN) 160200 kilometra (garanci kilometras. Makina disponon: Look AM (abrik) line assist, sendilje me ngrohje para, mbrapa, sendilje me memorie, me fryrje cfryrj. Tiranë
22 700€
Makina ka keto opsione sensor para mbrapa kamer mbrapa; Sendilje me memore + ngrohje para mbrapa; Star/stop hapje mbyllje me celes ne xhep; Goma100% te reja DUNLOP; Makina i ka te gjitha sherbime. Tiranë
1€
Makina eshte ne gjendje te perkryer; Mundesi nderrimi Tiranë
1€
ML 350 Nafte; Viti: 2014; KM 160'000 me liber sherbimesh te Mercedesi Tiranë
25 000€
Mercedez Benz ML 350 Bluete. Makina Eshte 2987 Cc Pa Taks Lluk. Viti Prodhimit 2010. Kilometra 270 000 Me Garanci; 100. Makina eshte Versioni Me Fulll I Mundshem Per Kete Kategor. Kambi. Tiranë
12 800€
Shitet Mercedes benz 270, manual, sedilje lekure me ngrohje, facelift look 2005, navigator, vit prodhimi fund 2001, gjendje te mire, me letra deri gus. Shkodër
3 000€
ML 350 BLUETEC PREMIUM -AMG Line; Mundesi Leasing; Mundesi Nderrimi; Viti: 2013; . 91.000; Me dogan te paguar; Navigator i madh Multifunksional, 3D Map, Kompjuter Bord, Dritat Intelligent Ligh. Durrës
1€
Benz ML350 Bluetec 4 matic; Viti 2013; km 147.000; Naft 2986; Automat; Cmimi 22.000; Letra te paguara per 1 vit; Me nderrime ka cmim tjeter Tiranë
22 000€

Mercedes-Benz M-class - një seri e crossover premium, prodhuar që nga viti 1997. Për shkak të faktit se simboli "M" tashmë është patentuar nga BMW M GmbH, kompanitë kanë rënë dakord se Mercedes-Benz rezervon të drejtën për emrin M-Class, por simbolet "ML" do të përdoren në përcaktimin e modelit. Ekzistojnë tre gjenerata të ML: i pari (W163) u prezantua në vitin 1997, i dyti (W164) u prezantua në vitin 2005, dhe në 2011 u shfaq brezi i tretë (W166). Mercedes-Benz M-klasa është e pajisur me një sërë sistemesh sigurie të ndryshme dhe për rehatinë e shoferit dhe pasagjerëve, një opsion pezullimi Airmatic është në dispozicion, duke pasur gjashtë opsione operative të ndryshme, pavarësisht nga lloji i sipërfaqes së rrugës. Në 2015, ML u riemërua në GLE.

Mercedes-Benz M-Class general form
Mercedes-Benz M-Class side view
Mercedes-Benz M-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera