Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GLS në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje perfekte si e re, e sapo ardhur ne Shqiperi me dogane dhe targa te paguara pa takse lluksi, me motorr 3000cc bi-turrbo, sherbimet e sapo bera, 4 goma RSC 99% te reja. Tiranë
54 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje perfekte si e re, e sapo ardhur ne Shqiperi me dogane dhe targa te paguara pa takse lluksi, me motorr 3000cc bi-turrbo, sherbimet e sapo bera, 4 goma RSC 99% te reja. Tiranë
54 000€
I diskutueshëm
Mercedes benz gls 350 d Vetura gjindet ne prishtin Tiranë
35 000€
shitet sprint cdi; viti 2002; letrat i ka deri 2019; ; Cmimin i arsyeshem Tiranë
E shitur

Në nëntor 2015, ridizenjim u krye për GL-klasa të gjeneratës së dytë. Përveç ndryshimeve të jashtme (të ndryshuar optikën e përparme dhe dritat e pasme), vetë emri i makinës ka ndryshuar: tani kryqëzimet me madhësi të plotë quhen Mercedes-Benz GLS. Debutimi i GLS u zhvillua në Los Angeles International Motor Show. SUV-i i ri gjerman bën një përshtypje shumë të mirë. S-klasa, është me të vërtetë shumë e madhe dhe e lartë. Makina doli e bukur, shumë e rehatshme dhe e shpejtë. Për momentin, Mercedes-Benz GLS nuk ka pothuajse asnjë konkurrent në këtë klasa. Ky është një SUV me shtatë vende me vende të buta me elektrike, të nxehtë, të ventiluar dhe memorie. Shoferi dhe udhëtarët e kësaj makine gjithmonë do të ndjehen konfident dhe të sigurtë.

Mercedes-Benz GLS general form
Mercedes-Benz GLS side view
Mercedes-Benz GLS back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera