Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GLK në Shqipëri

Mercedes GLK320 4Matic Nafte Viti 2009 Elbasan
11 000€
Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic; Viti i prodhimit: 2014; Forca motorrike: 2189CC; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatic; Vendodhja: Fier; Kilometra: 169 Mij Fier
16 200€
Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY; ; Amg Style; Viti 2012; Km 238.000 Origjinale Te Verifikueshme, Servisi Fundit Eshte Bere 232.000km; 4Matic; Panorama; LED; Kambio Automat; Drita BiXenon. Durrës
14 500€
I diskutueshëm
Shitet Glk 220 4matic Naft 175 kuaj fuqi ne super gjendje, motorr blueefficency konsum mesatar 6-7 litra, viti i pordhimit 2010 me 158.000 km shum e paster si brenda dhe jasht, e mbajtur ne garaz. Tiranë
13 000€
GLK 350 4 Matic; Motorr 3.5L Benzine me 302 Kuaj Fuqi dhe 370 NM; Kambio dopiofreksion automatik me 7 Marshe; 4Matic Sistem 4x4 me shperndarje torque 45/55; Opsione: AMG Line Exterior; AMG Lin. Tiranë
18 900€
Mercedes Benz GLK 350 CDI blueefficiency; Kambio automatike; Drritat xeno bixeno; Sensor parkimi; Xhama t zi; Tavani Panoram; Navigator t madh; Serdile lkure; Serdile elektrike; Serdile me ngrohje. Durrës
13 000€
Shitet Glk 250 nafte kambio automati. Makina eshte full me opsione dhe ne gjendje te shkelqy. Nuk ka nevoje per shume fjale pasi fotot flasin v. Te gjitha sherbimet e krye. Per do inf. Durrës
20 500€
Mercedes Benz GLK 220 Diezel viti 2010; Makina me Dogane; Cmimi 14.000; Kamio Automatike; Salloni Lekure; Sensor Parkimi; Navi CD DVD; Klima Zone ESP; Kompiuder Bordi; Marshe ne Timon; Fari Kseno. Tiranë
14 000€
Glk 250 cdi 4 matic, 190 mije km origjinale me liber sherbimi, e ardhur nga gjermania, sensor parkimi, navigator, xhama te zi origjinal, pilot automatik, sedilje me ngrohje, Tapiceri gjysem lekur. Tiranë
12 500€
Makina eshte me dogan gati per targi. E sapo ardhur nga, zvicra km165 mij eshte shum e paster nga ana vizive, motorrike dhe xheneri. Me dy celsa te gjitha sherbimet e bera mundesi nderrimi! Tiranë
12 500€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
12 900€
ne gjendje shume te mire me 100 mij km orgjinale panormama navi madh serdile me ngrohje fener e stopa led marshe ne timonkamera parkimi me dogane te paguar mundesi nderrimi Fier
20 500€
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekt; Dy celsa liber servisi 184000 km (mund ta kontrollon) Opsionet shtese: Sensile lekure, me ngrohje, marshe ne timon, look sport, navigator (t. Elbasan
14 500€
Shitet GLK 220 ne gjendje shume te mire,; 189000 km; 4 Matic; Sensor parkimi; Pilot automatik; Marsha ne timon +; Navigator; Look AMG origjinal nga fabrika; Xhama te zinje origjinal fabrik. Elbasan
11 600€
Mercedes Benz GLK 250 disqe AMG tavan xhami marshe ne timon xhama te zinj sensor parkimi para dhe mbrapa navigator fener bixenon sensor shiu viti 2013 cmimi pak i diskutueshem nuk bej nderrim. Tiranë
1€
Viti: 2009; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
12 200€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz GLK Spor. Motorri naft (2987 cc) pa takse luksi 224kf, disqe alumini 20", tapiceri cop dhe lekur bezh, sedilje elektrike, drita bi-xenon, sensor para mbrapa, navigator. Tiranë
12 200€
Shes Mercedez Benz GLK 220 4 Matic Viti 2012. Makina ka 18mije KM me targa dhe taksa te prera deri ne vitin 2019. Ne gjendje perfekte, 4 goma te reja, vaj filtra me liber sherbimesh, automatik 7. Tiranë
14 500€
Mercedes Benz GLK 220; ; Nafte; ; Automatike; ; Viti i prodhimit 2011; ; Sherbimet e sapo kryera (filtra, vaj, ferrot); Dy pale disqe dhe dy pale goma (verore dhe dimeror); Makina eshte ne gjendje shume t. Tiranë
13 000€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 25000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kosovë
19 800€
Glk 220 4 Matik viti 2014 19800; Sherbimet te gjitha te bera ne kohe; 140 000 km te bera; Makina nuk ka nevoj per asnji servis; Mundesi nderrimi me makin te vogel Japoneze Automat Nisan Tayot. Durrës
E shitur

Mercedes-Benz GLK (gjermane - Geländewagen Luxus Kompaktklasse) është një seri ndër-gjermano-quajtur crossovers bazuar në një kamionçinë C-klasa. GLK u prezantua për herë të parë në vitin 2008 në një ekspozitë në Detroit. Në të njëjtin vit filloi prodhimi masiv i kësaj makine. Në vitin 2012, modeli u ristrukturua, pas së cilës Mercedes-Benz GLK mori një dizajn të përditësuar, motorë të përmirësuar, një timon të ri drejtues dhe disa ndryshime në brendësi. GLK ka disa sisteme sigurie që përdoren në S-Class. Si opsionet, konsumatorët do të jenë në gjendje të urdhërojnë instalimin e një rishikim qarkor rrethor, njohjen e shenjave të trafikut, ndjekjen e lodhjes së shoferit, si dhe një kit multimedial me qasje në internet dhe kontrollin e rregullimit të përshtatjes në këtë kryqëzim.

Mercedes-Benz GLK general form
Mercedes-Benz GLK side view
Mercedes-Benz GLK back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera