Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GLE në Shqipëri

GLE DESIGNO, Bardhe me Sedile Kafe, DISTRONIK, Sedile Masazh, Sedile Ftoh. 360 Kamera, Keyles. Mendoni nje opsion dhe kjo makine e k. Per nderrime ka mim tjet. Tiranë
43 999€
Shitet Gle350 Bluetec 4matic 9g tronic 2017; Marsha ne timon F1 ( + \) Blind spot asist overtaking sensor, trekendesha ne pasqyre; Keyless and go; Ndezje me buton start and stop; Sistem audi. Pogradec
1€
Kamjon benc 1520 vet shkarkus me vinq vinqi disponon dhe pult komandimi letra teprera per nje vit esapo hyre neshqiperi Lushnjë
E shitur
ejani shifeni vet e gatshme per prove ne cdo lloj terreni Tiranë
E shitur
Full option; E bardhe me te zez nga brenda; 30.000 km; Panoram; 60.000 pa dogan Fier
E shitur
MERR JEP AUTO VETURA -Facebook; Merr_jep_auto_vetura-Instagram; ; Shitje /Blerje /Nderrime/Njoftime /Makinash; Ne Facebook kemi 63. mij ndjeksa; ; Ne Instagram Kemi 13.6k Followers; Mbi 1 miljo. Durrës
E shitur

Në pranverën e vitit 2015, Mercedes-Benz prezantoi klasan M të përditësuar (2015-2018), duke riemëruar atë Mercedes-Benz GLE. Përveç kësaj, kompania për herë të parë paraqiti dy versione të M-class: një SUV klasik (W166) dhe një coupe (C292). Këto makina shpejt u bënë të popullarizuara në mesin e tifozëve të markës gjermane. Më 2 tetor 2018, në Paris u mbajt prezantimi i gjeneratës së dytë Mercedes-Benz GLE (W167). Ndryshimet më radikale kanë prekur optikën e përparme dhe të pasme, bumpers, brendshme është ndryshuar plotësisht, para ndarjes së pasagjerëve u shfaq 2 ekranet me prekje të gjerë, secila prej 12.3 inç. E jashtme dhe e brendshme e GLE përdorin një filozofi të ri të dizajnit Mercedes-Benz - "Pastërtia e ndjeshmërisë".

Mercedes-Benz GLE general form
Mercedes-Benz GLE side view
Mercedes-Benz GLE back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera