Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GLE në Shqipëri

Full Panorama; ; Night vision; ; Distronic Plus; ; Sallon Designo; ; Kamera 360*; ; Blind Spote; ; Muzik Haman Kardon; ; Start-Stop; ; Fener-Stopa Led; ; Goma te reja; ; Super Full Super Gjendje Fier
49 000€
GLE DESIGNO, Bardhe me Sedile Kafe, DISTRONIK, Sedile Masazh, Sedile Ftoh. 360 Kamera, Keyles. Mendoni nje opsion dhe kjo makine e k. Per nderrime ka mim tjet. Tiranë
43 999€
Shitet Gle350 Bluetec 4matic 9g tronic 2017; Marsha ne timon F1 ( + \) Blind spot asist overtaking sensor, trekendesha ne pasqyre; Keyless and go; Ndezje me buton start and stop; Sistem audi. Pogradec
1€
Mercedes Benz GLE 350 nafte bluetec blueefficiency 287kf, Viti Prodhimit 2016 me 91.000 KM ORIGJINALE te certifikuara te MERCEDES BENZ, sapo ardhur, look amg, FULL OPTIONS, tavan xhami panorama. Tiranë
E shitur
Motorri: 3.0 Diesel 258HP Automatic; ; Nje Vit Garanci; ; Mundesi Financimi Deri Ne 5 Vjet; ; Pr m shum informacion: w. mektr. al Mektrin Motors Autostrada Durres-Tirane, KM 6. Xhafzotaj, Durres. Tiranë
E shitur
GLE DESIGNO, Bardhe me Sedile Kafe, DISTRONIK, Sedile Masazh, Sedile Ftoh. 360 Kamera, Keyles. Mendoni nje opsion dhe kjo makine e k. Per nderrime ka mim tjet. F. Ml, Gl, Mercedes, Audi. Tiranë
E shitur
Gle 350 Bluetec, Kroskot me Qepje, Tapiceri e Bardhe, AMG Look, Tavan panoramik, Distronic, 360 grade kamera, Perde origjinale, Makina eshte super fu. Gjendie per momentin GLE cop 4, ML 166 co. Tiranë
E shitur
Sapo erdhi; Mercedes Benz GLE 350 D 4Matic i viti fundi 2016 me 149.000. Amg-Line, Distronic, Panorama, 360*grad kamera, Start-Stop edhe shume opsione tje. ne gjendje perfekte nga cdo aspe. Fier
E shitur
Mercedes Benz GLE 300d 4MATIC; Viti 2016 me 160000 km; Makina spo ka ardhur na Amerika me nje pronar te vete. Full opsion; mimi i diskutueshem; Mundesi nderrimi Tiranë
E shitur
MERCEDES-BENZ GLE 4 Matic; -2016; -69.000 KM; -Panoram; Dogan e paguar; + 355 69 779 6969 Tiranë
E shitur
Sapo erdhi Mercedes Benz GLE 350 BLUETEC FULL OPTIONS ME SIGURACION TE PAGUAR GATI PER TARGA 90 mij km TE CERTIFIKUARA DHE ME GARANCN NGA MERCEDES BENZ DERI NE 120 mij km viti fund 2016 sport pake. Fier
E shitur
-GLE 350 4 matic; NGJYRA POLAR WITHE; INTERIORI LEKURE KAFE; BLIND SPOT ASSIST; 9G Tronic; AIRMATIC; TIMON ME MEMORJE, ME NGROHJE, ME DRIDHJE; ME MEMORJE; PANORAMIKE; ECO START/STOP; KEYLESS GO. Tiranë
E shitur
GLE 350d 4matic; BLIND SPOT ASSISTS; ACTIVE PARK ASSIST; 9Gtronic (9marsh) TIMON ME NGROHJE, ME MEMORIE DHE ME DRIDHJE; KAMERA 360 GRAD; SENDILJE ME NDROHJE PARA MBRAPA; SENDILJE ME MEMORIE. Tiranë
E shitur
Shitet makina makina nga kanada. Full opsion makin I ka Te gjit. Cmimi eshte 50 000 Tiranë
E shitur
Look amg, panoram, ngjyre blu nga jashte dhe lekure ngjyre kafe brenda, cmim okazion, super fu. Kontaktoni ne nr e e telefon. Na ndiqni ne instagram @autora. al per te pare me shume makin. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe vizuale, Viti 2017, 3500 naft 78, 000 km look amg, full opsion kamera para mbrapa sensor parkimi 360 me 4 radar, sensor shiu sensor vijave te bardh. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz GLE400 Benzin BITURBO, Viti Prodhimit 2019 me 2000 KM ORIGJINALE te certifikuara te MERCEDES BENZ, sapo ardhur, sapo targuar, FULL OPTIONS, tavan xhami panorama, sallon lekure. Tiranë
E shitur
GLE 350 AMG viti 2016 OKAZION; SHITET GLE 350 AMG Viti 2016. makina ne gjendje Super, motorri 3.5 V6 me 302 kuaj fu. Makina per momentin ndodhet ne Kana. Nese e deshironi dergesa nga Kanadaj. Tiranë
E shitur
-GLE 350d BT -VITI 2016 -AMG LINE -DISTRONIC -PANORAMIKE -KAMERA 360 GRADE -74.000 KM -DISQE AMG 20 -GOMAT E TEJA MICHELIN PILOT SPORT -TIMON ME DRIDHJE/NGROHJE -TREKENDESH NE PASQYRA -SENDILJ. Tiranë
E shitur
-GLE 350d -BLUETEC -4MATIC -AIRMATIC -PANORAMA -VITI 2016 -78.824 KM -AMG LINE -ECO START/STOP -SENDILJE MEMORIE/NGROHJE -TIMON MEMORIE/NGROHJE/DRIDHJE -TREKENDESHA NE PASQYRA -GOMA TE REJ. Tiranë
E shitur
Mercedes-Benz; Gle - 350; Benzin; 90, 000 km; 306 hp; Viti - 2016; Cmimi: 38.000; Tel: 0695153549; ; Makina eshte e ardhur nga U. Shume e paster dhe komo. E gatshme per cdo pro. Vete. Durrës
E shitur

Në pranverën e vitit 2015, Mercedes-Benz prezantoi klasan M të përditësuar (2015-2018), duke riemëruar atë Mercedes-Benz GLE. Përveç kësaj, kompania për herë të parë paraqiti dy versione të M-class: një SUV klasik (W166) dhe një coupe (C292). Këto makina shpejt u bënë të popullarizuara në mesin e tifozëve të markës gjermane. Më 2 tetor 2018, në Paris u mbajt prezantimi i gjeneratës së dytë Mercedes-Benz GLE (W167). Ndryshimet më radikale kanë prekur optikën e përparme dhe të pasme, bumpers, brendshme është ndryshuar plotësisht, para ndarjes së pasagjerëve u shfaq 2 ekranet me prekje të gjerë, secila prej 12.3 inç. E jashtme dhe e brendshme e GLE përdorin një filozofi të ri të dizajnit Mercedes-Benz - "Pastërtia e ndjeshmërisë".

Mercedes-Benz GLE general form
Mercedes-Benz GLE side view
Mercedes-Benz GLE back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera