Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GLC në Shqipëri

-Mercedes Benz GLC220d; ; -2.1 nafte; ; -Viti 2018; ; -69.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 33.700 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
33 700€
Mercedes Benz GLC 220CDI 4Matic Coupe e sapo ardhur nga Gjerman. Viti i prodhimit Nentor 2017 dhe ka gjithsej 30200. Motorri 2.2 CDI me nafte shume ekonomike 5-6 lt per 100. Makina esht. Durrës
E shitur
Shes Mercedes GLK 220, viti dhjetor 2010 modeli 2011. Kilometra te bera 194000. dokumenta te paguara per nje v. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Makina eshte me ngjyre vishnje, tapiceri. Tiranë
E shitur

Mercedes-Benz GLC është një ndërthurje e mesme që zëvendëson GLK SUV. Prezantimi zyrtar i GLC u mbajt më 17 qershor 2015 në Shtutgart. Ky kryqëzim është ndërtuar në platformën modulare MRA, e cila përdoret në sedan C-class. Krahasuar me GLK, gjatësia e modelit u rrit me 120 mm (4656 mm), me gjerësi prej 50 milimetra (1890 mm), me lartësi prej 9 milimetra (1639 mm) dhe madhësia e boshtit u bë 118 mm (2873 mm) më e gjatë. Në versionin bazë të Mercedes-Benz GLC ka një pezullim me burime çeliku, amortizues përshtatës dhe pesë mënyra operimi. Si një opsion për GLC, ofrohet një pezullim ajror, i cili, i kompletuar me një paketë speciale jashtë rrugës Off-Road Engineering, do t'ju lejojë të rregulloni pastrimin e tokës në disa mënyra.

Mercedes-Benz GLC general form
Mercedes-Benz GLC side view
Mercedes-Benz GLC back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera