Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GLA në Shqipëri

Shitet Mercedes Benz; Modeli: GLA 200 CDi 4 Matic; Kilometra te pershkruara 94500; Kambio automatike 7G me +; Disqe Alumini 17"; Sensore Parkimi perpara dhe prapa; Kamera parkimi prapa; Fener. Tiranë
24 000€
Shitet Mercedes Benz; Modeli: GLA 200 CDi 4 Matic; Kilometra te pershkruara 94500; Kambio automatike 7G me +; Disqe Alumini 17"; Sensore Parkimi perpara dhe prapa; Kamera parkimi prapa; Fener. Tiranë
24 000€
Shitet Mercedes Benz; Modeli: GLA 200 CDi 4 Matic; Kilometra te pershkruara 94500; Kambio automatike 7G me +; Disqe Alumini 17"; Sensore Parkimi perpara dhe prapa; Kamera parkimi prapa; Fener. Tiranë
E shitur
Shes makinen tip mercedes benz ne gjendje perfekte blere ne Hanoover te Gjermanise ne tregun e mercedes benz, shes per arsye largi Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir serviset e bera ne gjerma. Makina ndodhet ne gjermani kilometrra e veta 192336 Elbasan
E shitur

Mercedes-Benz GLA është më i vogli Mercedes-Benz crossover. Debutimi zyrtar i modelit u zhvillua në Frankfurt në vjeshtën e vitit 2013. Makina bazohet në platformën MFA të platformës së përparme me rrota, e cila është përdorur më parë për klasat CLA, A dhe B. Makina doli të jetë interesante, elegant dhe dinamike. Pjesa e përparme e modelit ka një grilë të madhe, të dekoruar me yll me tre koka, optikë të lehtë të kokës dhe një parakolp kompakt. Brendësia për zhvilluesit e Mercedes-Benz GLA e mori nga klasa A. Në makinë, shoferi dhe pasagjerët presin: një ekran MEDIA CENTRAL, një sistem audio me një CD, një timon shumëfunksional, materiale të shkëlqyera të brendshme dhe një numër teknologjish që japin një ndjenjë të rehati dhe siguri.

Mercedes-Benz GLA general form
Mercedes-Benz GLA side view
Mercedes-Benz GLA back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera