Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GL-Class në Shqipëri

Shitet Mercedes Benz GL 350 Bluete; ; Pa takse luksi; ; 179 000 km (mund ti kontrolloni ku te don); Viti 2014; ; Sedilje lekure me ngrohje; ; Kroskot me qepje; ; Timon me ngrohje; ; Kambjo tiptronik plu. Lushnjë
28 500€
I diskutueshëm
Mercedez-Benz GL 350 CDI Bluetec Final Edition, cc2987 (pa takse lluksi) prodhuar ne fundvitin 2011, ngjyre E zeze perlato me reflekse me Tapiceri te zeze lekure me 230.000 Km origjinale me garan. Tiranë
13 500€
I diskutueshëm
Mercedes Benz GL320 CDI Diesel, Viti Prodhimit 2006 me 299.000 km, xhama te zinj origjinal, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + memory + fryrje + cfryrje, 6 + 1 vende, navigator. Tiranë
9 550€
I diskutueshëm
Tiran; MERCEDS BENZ GL320 ME MOTOR V6 NUK E KAP TAKSA LLUKSIT ESHTE 2997.ME BODY KIT TE 2011 ME LED ORIGJINAL FABRI. MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE 7 VENDESHE ORIGJINALE NGA FABRI. MAKIN. Tiranë
1€
Shitet gl 550-kamera -sensor parkimi-tavan xhami, xhama zi origjinal + para anti termik-muzika harman kardon-xeno bi xeno-engine start-stop, hapje mpyllje me gisht pa celes, me te gjitha opsionet. Shkodër
1€
Mercedes Benz GL 350 BlueTec 2013; E sapoardhur, shume pak e perdorur ne Shqipe. Makina disponon CARFAX te plote ku pasqyrohen te gjitha te dhenat, serviset qe i jane bere qe nga fillimi dhe t. Tiranë
36 300€
Mercedes GL 350 Bluetec. Makina esht ne gjendje perfekte me 175000 kilometra, e sapoardhur nga Kanadaja. Me 7 sedile, ngjyra e bardhe perl. Look Premium Package, Sport Packet (marsha ne timon ). Tiranë
1€
Gl 350 bluetec dogan e paguar; Super gjendje; Viti fundi 2011.cel 0697796969 Shkodër
1€
Shitet Mercedes Benz GL 350 BLUETEC SUPER FULL sic e keni ne foto me xhama te zinj origjinal, kamera 360 grade, perde me televizora nga mbrapa sediljeve me 7 vend. Me dy panorama, super komod. Tiranë
44 000€
Super okazion; ; Super gjendje; ; Tgjitha sherbimet e bera; ; Full opsion fotot flasin vet; ; Cmimi i diskutueshem Durrës
18 000€
Shitet Mercedes Benz GL 350 BLUETEC SUPER FULL sic e keni ne foto me xhama te zinj origjinal, kamera 360 grade, perde me televizora nga mbrapa sediljeve me 7 ven. Me dy panorama, super komode. Tiranë
1€
Mercedes GL - 2008 /, 200 mije KM, shume e paster nga brenda dhe jashte, me te Tera Opsionet, si Sedile me Ngrohje, me fryrje dhe fryrje, Kamera Parkimi, Pakete KEYLESS GO, START/STOP ENGINE, 4. Tiranë
16 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
16 500€
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
11 900€
GL BENZ 350 BLUETEC DIESEL 2014 URGJENT; VETURA OSHT NE GJENDJE PERFEKTE; FULL OPTION ME GJITHA; 049762461; VIBER OSE WHATSAPP + 971505172921 Tiranë
E shitur
GL320 Bluetec, 158.000km, full option, makina esht ne gjendje perfekte dhe sapo i jan ber te gjitha sherbime, dokumentat e sapo paguar deri ne nentor te 2020. Mundesi nderri. mimi i diskutueshem. Tiranë
E shitur
Mercedes benz GL 450 gas/benzin 2012, makina e sapo ardhur nga USA dhe impianti nje jav ka qe eshte montuar eshte me 3 vjet garanci, makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi, LUNGO 7 vendshe. Fier
E shitur
Okazion shitet Mercedes Benz GL BLUETEC viti 2010 full opsion ne super gjendje e sapo ardhur nga jasht me 179 mij km orgjinale me garanci, mund ti kontrolloni, motorr 2987cc pa taks lluksi; Makin. Fier
E shitur
Makina esht me dogan,; ne gjendje super,; viti 2010; 143 milje Tiranë
E shitur
Mercedes benz GL 450 gas/benzin 2012, makina e sapo ardhur nga USA dhe impianti nje jav ka qe eshte montuar eshte me 3 vjet garanci, makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi, LUNGO 7 vendshe. Fier
E shitur
Okazion shitet Mercedes Benz GL BLUETEC viti 2010 full opsion ne super gjendje e sapo ardhur nga jasht me 179 mij km orgjinale me garanci, mund ti kontrolloni; Makina diponon cdo opsion te mundshe. Fier
E shitur

Mercedes-Benz GL-class është një linjë luksoze e plotë nga kompania gjermane Mercedes-Benz. Premiera botërore e modelit të parë të GL-së u mbajt në vitin 2006 në ekspozitën ndërkombëtare në Detroit. Ajo ishte planifikuar fillimisht për të shitur këto makina vetëm në tregun e SHBA, por më vonë u vendos për të shitur në Evropë. Në total, dy gjenerata të makinave GL u krijuan: (X164) u prodhua nga 2006 në 2012 dhe (X166) filloi në 2012. Mercedes-Benz GL-klasa e kategorisë "premium" me shtatë ulëse është mbresëlënëse jo vetëm me rehati dhe hapësirë në kabinë, por edhe performancë të mirë lëvizëse në rrugë dhe jashtë rrugës, ndërsa u ofron pasagjerëve një hapësirë të madhe të brendshme dhe rehati në nivelin e një sedan të shtrenjtë.

Mercedes-Benz GL-Class general form
Mercedes-Benz GL-Class side view
Mercedes-Benz GL-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera