Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz G-Class në Shqipëri

Mercedes G63 Edition 1 (Deutsches Fahrzeug aus Deutschlan); We offer many Mercedes and BMW Models from German; ; We make it easy for you and accept any Payments in cash or Bitcoi; ; We spea. Tiranë
170 000€
I diskutueshëm
MERCEDS BENZ G270 ME MOTOR 2.7L ME BODY KIT TE 2012 ORIGJINAL FABRI. MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 221000KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANC. Tiranë
1€
Makina eshte ne gjendje te mir. Ka pa paguar taksat e ketij vi. Telefononi vetem per oferta serjoze ju lut. Duhet te vini qe ta shikoni vete makine Pukë
6 000€
MERCEDES G 550 BENZINE 4MATIC AUTOMAT VITI 2015; TEL: 0672158444; ; VITI 2015; KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC; BENZINE 5.5; FENER BIXENON DHE LED; DRITA MJEGULLE; SENSOR SHIU DHE DRITE; NAVI ME EKRA. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te m. Eshte e gatshme per cdo lloj terre. Motorri 3000 tur. Makinen nuk e kap taksa e lluks. Cmimi i diskutush. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz G55 AMG; Benzin (origjinale AMG; ), Viti Prodhimit Fundi 2009 I modifikuar komplet LOOK 2018 BRABUS jasht e brenda, xhama te zinj origjinal, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohj. Tiranë
E shitur
Mercedes Benz G400 CDI Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2001 me 208.000 km, LOOK AMG; te 2010, xhama te zinj origjinal, sallon lekure, sedilje elektrike + memory, baxha, navigator, cd player. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendie shume te mir. Eshte me dogane te paguar dhe me targa shqipta. Tapiceria nga brenda eshte e re prej leku. per me shume info nr cel 0697941090 Librazhd
E shitur
Mercedes- G 63 AMG V8 Biturb. Me 51.000 km origjinale e vitit 2013! E sapo arrdhur me dogan te paguar; Pasqyrat me trekendesha; Bokse harman kardon; Sensor parkimi; Kamera; Disktronik; Xhama te z. Tiranë
E shitur
Super pc me super parametra shitet per arsye ekonomike cmimi 60 mije; Vetem bleres serioze ju lutem; Karte grafike quad core; Procesor quad core; Super i shpejte; Windows 7; Dy HDD 500 GB DHE 320. Tiranë
E shitur
Super pc me super parametra shitet per arsye ekonomike cmimi 60 mije; Vetem bleres serioze ju lutem; Karte grafike quad core; Procesor quad core; Super i shpejte; Windows 7; Dy HDD 500 GB DHE 320. Tiranë
E shitur
Mercedes GL350 nafte, 6 + 1 vende, makina ka erdhur ne gush. Motor 2987cc nuk e kap taksa luks. Xhamat e zinj origjin. Ndezje dhe hapje dyersh me gis. 2 Tavan xha. Navigator, super ful. Korçë
E shitur
Makinat ndodhen ne AMERIK; ; Kompania jone ndodhet ne Amerike - New Yor; Pas nje kohe te sukseshme ne shit-blerje te gjitha llojeve te automjeteve kemi menduar qe te sjellim dhe ne shqiper. Tiranë
E shitur
Makinat ndodhen ne AMERIK; Pasi kompania jone ka periode te sukseshme ne shitje- blerje Makinash ne tregun AMERIKAN kemi mundesi qe tju japim cmimet me te mira ne treg,; ; Personat e interesua. Tiranë
E shitur
Shitet& Nderrohet; Cmimi- 33.000; Marka- Mercedes-Benz; Modeli- G-Class; Motorri- 4.0 CDI; Viti-2001 look 2014; Kambio- Automat; Vendodhja- Elbasan; Per me shume; 0698218926 Elbasan
E shitur

Mercedes-Benz G-Class (gjermanisht - Geländewagen) - një seri SUV me madhësi të plotë. Këto makina prodhohen në Austri nga Magna Steyr që prej vitit 1979 deri më tani. Ndryshe nga seri të tjera të automjeteve të markës Mercedes-Benz, makina G-Class mbajnë pamjen e tyre unike pavarësisht nga modifikimi për disa dekada. Dizajni i klasës G nuk ka ndryshuar shumë që nga ekzistenca e kësaj makine. Trupi i çelikut, makina e përhershme me katër rrota dhe motorët e fuqishëm janë karakteristikat kryesore të G-klasës. Opsionet ndër-venditë Mercedes-Benz G-Class së bashku me besueshmërinë legjendare janë pothuajse unike në mesin e modeleve SUV moderne.

Mercedes-Benz G-Class general form
Mercedes-Benz G-Class side view
Mercedes-Benz G-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera