Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz E-Class në Shqipëri

shes makine mercedes benz, tipi E 220 CDI, classic, viti 2001, me 190, 000 km te vetat, te vertetuara me dokumentacio. Sherbime, taksa dhe detyrime te kryera deri me qershor 2021. Mjeti eshte bler. Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
Mercedes benz automa motorr evo 2.9 nafte se ndilje me ngroheje ftohje me letra per nje vit me sherbime te sapo te bera e gacme per cdo lloj prove Cmimi: 5500 euro ose mundesi ndrrimi Durrës
5 500€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz E 350 BlueEFFICIENCY 2011; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRI; Viti 2011; Me dogan t pagu; Motor V6 diesel euro 5; 218 Mij; Cilindrata 2987 c; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS.. Fier
15 000€
MAKINA E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUA. TAPICERI LEKUR SHUME W BUKU. MUND TA PROVONI KU TE DESHURON. MUNDSI NDRIMI ME MARVESHJ. Fier
11 000€
Makina sht n gjendje t mir. Pogradec
5 500€
E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
6 200€
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
1€
BENZ E 220 CDI ELEGANCE AUTOMATIK EURO 5 BLUEFFICIENCY VITIT 2009 ME 193000 KM ME NAVIGATION ME ABS AIRBAG CLIMA DIXHITAL SENDILJE ME NGROHJE BAXHO XHAMI 2 ELSA MBYLLJE QENDRORE SENSORE ORIGJINA. Pogradec
1€
BENZ E 220 CDI AUTOMAT EURO 4 VITI 29-10-2004 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA SENDILJE PASQYRA ELEKTRIKE NAVIGATION PILOT AUTOMATIK 2 ELSA MBYLLJE QENDRORE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHUM I PASTER NU. Pogradec
1€
Shitet mercedez Benz model 210 me letra te paguara deri ne mars 2020.ne gjedje shum te mire dhe shum I paster 4 goma me disje re reja 100%shit. Jo ndrim cmimi i pa diskutushem Krujë
2 800€
Makina sapo eshte sjell nga gjermania e blere ne perfaqesia e mercedes te gjitha sherbimet e bera impjant gazi Prins i montuar ne gjermani dogane e paguar gati per targa; Sallon lekure; Sedilje m. Korçë
9 500€
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
Shitet makina mercedez benz evo Sport Paket e vitit 08-2008; Makine disponon 193 000 Km origjinale; Serdilje ngrohje + ftohje + memorje frurje + fryrje; Serdilje mbrapa me ngrohje; Sensor parkim. Fier
10 500€
I diskutueshëm
Shitet Benz Evo 220 Avantgarde full viti 2007 ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e be. Sarandë
1€
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz E class 320 EVO; Avantgarde Viti 2008; 4MATIC; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster jashte & brenda!; 250000Km Origjinale. Tiranë
7 000€
Shes ne Tirane; Mercedes Benz E350 4Matic 2010; Model Amerikan look AMG Benzine; System Comfort/Sport; Marrsha F1 Tiptronic ne timon; 155, 000 milje origjinale me historik sherbimesh ne konensiona. Tiranë
9 000€
Shitet Mercedes E270 Automatike 2003 Makina Posedon Keto Opsione: Sallon Lekure; Navi Te Madh Me DVD; Klima Dixhitale; Sistem Audio Harman; Kardon; Komanda Ne Timon; Hapje Mbyllje Qendre Me Pult. Tiranë
4 500€
I diskutueshëm
E-220-CDI-Avantgar. me Kamj. Automatike tip Tronik ngjyra blu e Erret metalizato Mod. (2004. me motorr te. Gati Full option Tapiceri Lekure e plote ngjyre G. Sedilje Me Ngrohje dh. Tiranë
1€
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
Shite. B 250 Blueficens. Makina eshte si e. Km origjinale te deklaruara te Mercede. Fulll Opsio. Tavan Panoramic Tiranë
31 600€

Mercedes-Benz E-klasë (emri origjinal i E-Klasse) është një seri e makinave të pasagjerëve të biznesit të klasifikuar zyrtarisht që nga viti 1993. Aktualisht janë pesë gjenerata. Makinat e E-Class janë në dispozicion me motorë të benzinës, naftë, hibride dhe me gaz të konfigurimeve të ndryshme, me makinë me rrota të përhershme ose 4MATIC, si dhe në modifikime të shumta të trupit: sedan, karrocë, coupe dhe kabriolet (që nga viti 2009). Përveç kësaj, kompania gjithashtu lëshon versione të performancës së lartë nga divizioni AMG. Në janar 2016, gjenerata e pestë Mercedes-Benz E-class (W213) u prezantua në Detroit Auto Show. Makina u bë më e madhe dhe mori disa sisteme të reja: Pilot Remote Parking, Digital Car Key, Adaptive LED Matrix.

Mercedes-Benz E-Class general form
Mercedes-Benz E-Class side view
Mercedes-Benz E-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera