Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLS në Shqipëri

Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
8 300€
Mercedes-Benz CLS 550 benzin LOOK AMG FABRIKE, Viti Prodhimit 2013 me dogan paguar me 143.000 km, sallon lekure, sedilje ftohje ngrohje + masazh, drita led ne panel me 3 ngjyra, navigator te madh. Fier
19 900€
E ardhur nga Gjermania; Xhamat te certifikuar; Me jasteqe, 4 opsione lartesie; Te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoj per asgje + goma te reja; Mundesi ndrrim, vetem me makine benzin kubik i lar. Vlorë
9 500€
cls 350 e sapo ardhur nga zvicera me dogane te paguar, motorr 2984 cc, nuk e kap taksa e luksit, 197 mije km origjinale, me liber sherbimesh me te drejte kontrol. Navigator, sensor parkimi. Berat
21 000€
Mercedez Benz cls 320 nafte, viti dhjetor 2006, 203 mij km, sapo ardhur, me dogan te paguar, ne gjendje perfekte, e paprekur si makine dhe e paperdorur ne shqiperi, full opsion, makina ndodhet n. Tiranë
8 400€
Makina nuk ka taks luksi; Xhamat e zinje per 5 vjet leja deri 2025; 240mij km; Ne super gjendje e gatshme per cdo prove; Shume pak i diskutueshem Lushnjë
7 400€
Cls 500 look 6.3 amg origjinal dhe black editio. I jane vene dhe marmitat e 55 kompresor te fabrikuara qe japin zhurme A. Makina eshte full opsional ka 260 000 km dhe cdo servis tek Mercede. Tiranë
1€
Mercedes-Benz CLS 320 C; do dit ora 10: 00-20: 00; Jo ndrr; Motor Naf; 232 mij K; Cilindrata 2987; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS; Me dogan t pagu; Viti 5/2009; Kambjo Automati; Marsha. Fier
10 500€
MERCEDES BENZ CLS 320CDI 247KM 07 SUPER FULL EKSTRA GJERMANIJE PERFEKT LETRAT E PAGUARA sallon kartier; SHITET OSE NDEROHET JEPET ME GARANCI Pogradec
8 500€
Shitet Mercedes Benz; CLS 320 Cdi pa taks lluksi; Vit Prodhimi 2007 Look 2009; Kamio Automatike; Pilot Automatik; Motorr V6 289.950 Km Me targa te reja dhe letra te paguara per 1 vit Ngjyre e kuq. Tiranë
8 800€
I diskutueshëm
Mercedes Benz CLS 350 4Matic AMG; Viti i Prodhimit: 2016; 56, 000 Kilometra Te Garantuara; Cmimi: 52, 000 Euro; Oferta: 42900 Euro; Te Gjitha Sherbimet E Kryera; Sherbimi I Pare Periodik Falas Pa. Tiranë
42 900€
Cls 350 benxin gaz impjanti stag 4 viet garanci 5 muaj qe ka ardhur ne shqipri me letra deri ne 2020 full sedilje me ngrohje + memorje navi i madh tavan xhami kseno bikseno cmim i diskutushe. Durrës
7 900€
MERCEDES-BENZ CLS 550; viti prodhimit 2008; 147.000KM; kambio automatike; pilot automatik; start/stop; airmatic; baxha; sedilje me memorie + ngrohje + fryrje; klima 4zona; navigator, dvd, audi. Tiranë
9 999€
SHITET CLS 400 4-Matic ne gjendje perfekte, e sapo ardhur ne Shqiperi me dogane dhe targa te paguara pa takse lluksi, me motorr 2998cc, sherbimet e sapo bera, 4 goma te reja, disponon full extra s. Tiranë
55 000€
I diskutueshëm
MERCEDES-BENZ CLS 550; viti prodhimit 2008; 147.000KM; kambio automatike; pilot automatik; start/stop; airmatic; baxha; sedilje me memorie + ngrohje + fryrje; klima 4zona. Tiranë
11 500€
Full version USA - Timon druri tip i ri sedilet me Ngrofje Ftofje memorje ndezje ke leva marshit hapje me gisht multimedia tip i ri G 2.5 harman carbon logic 7, baxha tavan kamosh perde elektrik. Tiranë
18 500€
SHITET MERCEDES BENZ CLS 320, Viti 2006, Kambio Automatike, Sendilje lekure, Komanda tek Timoni, , Navi, Bagazhier 6CD, Sensor Parkimi origjinal Para + Mbrapa, Sensor Shiu, Dritat xenon b. Tiranë
10 000€
cls viti 2006 260, 000 km 3, 2 cdi pa taks lluksi te gjitha sherbimet e Kryera ne kohe per me shum Tiranë
7 500€
Makina ka ardh nga Gjermani. Sherbimet e kryera ne koh. Full Option. Makina ka dhe impjant gaz. E gatshme per cdo prov. Fier
9 333€
Makina eshte ne gjendje perfekte ka motorr 55AMG me look 63 me 120 mije km origjinale si dhe te gjitha sherbimet e kryera tek mercedesi, ka 4 goma te rej. letrat i ka deri ne gusht, eshte ful. Tiranë
11 499€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 1 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
10 000€

Mercedes-Benz CLS - kompania me dy dyer coupe Daimler-Chrysler. Në vitin 2003, në Motor Show të Frankfurtit, Mercedes-Benz paraqiti një koncept bazuar në E-Class - Mercedes Vision CLS. Modeli serial u shfaq vetëm një vit më vonë në ekspozitën e automobilave në Gjenevë dhe praktikisht nuk ndryshon nga makina konceptuale. Në zemër të Mercedes-Benz CLS është platforma nga E-Class, por trupi i makinës është i ri. Brenda makina është e gjerë, si në sedan me madhësi të plotë, dizajni i brendshëm është bërë prej lëkure të shtrenjtë, pjesa e përparme me elementë druri dhe çelësa të shumta të kontrollit të sistemit. CLS kombinon në mënyrë të përkryer disa nga cilësitë më të rëndësishme të një makine moderne: sportin, komoditetin, sigurinë dhe statusin.

Mercedes-Benz CLS general form
Mercedes-Benz CLS side view
Mercedes-Benz CLS back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera