Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLK në Shqipëri

Clk 200 Benzin dokumenta deri gusht 2020 Sarandë
3 800€
Okazion Shitet Benz clk 270 cdi Avantgarde 125 kW (170 kuaj fuqi) Sherbimet te sapo bera, cdo gjo me fatur, kilometrat origjinale si dhe cdo gjo tjeter ne makin, Makina disponon, asr, srs, esp, ai. Durrës
4 200€
I diskutueshëm
Makina eshte ne super gjendje sa jane ber te gjitha sherbimet si vaj filtra motorri si dhe i kamjos automat si dhe kater goma te reja 100 per100 sensor para mbrapa orgjinale navi te madhe dh. Durrës
4 400€
I diskutueshëm
Shitet Clk kamio automatik sallon lekure serdilje me ngrohje navigator disqe super 17 inc goma te reja sensore parkimi fenera me larje e. ne gjendje super te mi. shitet per arsye mos perdorimi Korçë
3 500€
Benz CLK-270 CDI kamio automat 160.000km reale ngjyre blu sedilje lekure Timon druri Navigator Kompiuter bordi Tv Aux Cd player Klima automatik B-zone Sensor dritash Sensor shiu Pilo. Durrës
4 600€
I diskutueshëm
Benz CLK-270 CDI kamio automat 160.000km reale ngjyre blu sedilje lekure Timon druri Navigator Kompiuter bordi Tv Aux Cd player Klima automatik B-zone Sensor dritash Sensor shiu Pilo. Durrës
4 600€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz Avangarde Clk 270 Cdi viti prodhimit 2005, sallon lekure Designo ngjyr vishnje sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrapa, baxho xhami pilot automatik timon druri pedalet am. Fier
4 500€
Vjen me porosi!; Mercedes-Benz Avangarde CLK 220 Evo Viti Prodhimit 2007 Kambio Autom. Avangarde Motorr kambio ne gjendje te shkelqyer, Km origjinale 200mij me liber sherbimesh Shume i paster s. Fier
4 700€
Shitet CLK 230 Compresor, benzi. Viti prodhimit 2001. Makina eshte ne gjendje shum te mir. Ka 3 vjet qe ka ardh ne Shqiperi dhe eshte perdorur vetem nga 1 muaj xhdo ver. Rroba e kabrios eshte ve. Tiranë
4 000€
Shitet mercedez benz clk 270 nafte viti i prodhimit 2003, makina eshte ne gjendje te mir.; ; Dokumenta te paguara deri ne janar 2020; ; Goma 90% te reja Tiranë
2 970€
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 230000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
4 800€
Mercedes C. disqe 17 A. marmita A. tapiceri e ze. me te gjitha sherbimet e bera Shkodër
E shitur
Mercedes Benz Clk 200 kompresor; Me letra te paguar; Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike; Goma te reja 16; Tapiceri lekure e zeze Lezhë
E shitur
Me letra dhe sherbime te sapo bera te gjitha mr hapse xhame automat lekur bejm edhe ndrrim Durrës
E shitur
Makina ka hyr para 4 5 muajsh ne shqipri me impjant gazi landi renzo 200 kompresor viti 99 2000 disqe 17 tapiceri bezh kseno impjanti montuar jasht shtetit makina ka 133 mij klm te veta. Durrës
E shitur
Shitet CLK270 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania dhe ka doganen e prere Makina ka sedilje lekure, disqe AMG + goma me vlere 700, navi, Vit. Shkodër
E shitur
Shitet CLK 270 2005 me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania dhe ka doganen e prere, disqe Amg + goma te reja te blera me vleren 700 Makina eshte gadi per cdo llo. Shkodër
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mire pun; me sherbime sapo te bera; me dokumenta te rregulla 07.2018; per me shume info kontaktoni ne nr; 0693179144 Pogradec
E shitur
Mercedes Look Amg i bere tek nje servis Mercedesi ne Gjermani Ngjyra e bardhe perla (ngjyra me e shtrenjt) Parakolpi look 2012 Fenert xenon te blere ne mercedes Anasore sportive Mrapakolp. Tiranë
E shitur

Mercedes-Benz CLK është një familje coupe dhe familje e konvertueshme. CLK u prezantua për herë të parë në Detroit Auto Show në janar të vitit 1997. Pavarësisht nga ngjashmëria e jashtme e CLK me modelet E-Class, klasa C më kompakte shërbeu si bazë teknike për të. Brenda Mercedes-Benz CLK është bota e njohur e lëkurës, drurit dhe një sërë gjërash të këndshme të tilla si një dritare e pasme e kontrolluar nga distanca ose perde me shumë kontur me disa dhoma fryrëse që mbështesin pjesë të ndryshme të trupit. Makinat janë të pajisura me një manual ose me transmision automatik me pesë shpejtësi, ABS, airbag anësore, ASR, ESP dhe sistemin e frenimit emergjent të ndihmës.

Mercedes-Benz CL general form
Mercedes-Benz CL side view
Mercedes-Benz CL back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera