Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLC në Shqipëri

Makina eshte Benzine - Gaz, impianti i gazit eshte vendosur ne Greqi me fature 1400 eur. Te gjithe serviset jane bere tek mercedes- benz. Makina eshte full option, ne gjendje shume te mir. Tiranë
8 600€
E shitur
Shitet autoveture ne gjendje te mire e llojit mercedes-benz, c klas kompresor viti 2002. Makina eshte ne gjendje te mire, full opsions me sensor parkimi dhe cdo gje elektroni. Letrat t. Tiranë
E shitur
me letra deri ne fund te qershorit Lushnjë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. km i ka origjina. dokumenta te sapo paguara per nje v. nuk ka nevoje per asnje sherb. gati per cdo lloj prove Tiranë
E shitur
Makines I jan bere sherbimet; Letrat I mbarojn ne dhjetor; Cmimi eshte shume pak I diskutueshem Tiranë
E shitur
Full extra; I diskutueshem Tiranë
E shitur
E shitur
E shitur
automatike; Sendilje me ngrohje; Baxha xhami; Telefon makine; Cmimi diskutueshem Tiranë
E shitur
makina eshte full option, ka nevoj per disa sherbime eshte e vecant ne llojn e saj; Cmimi diskutohet Tiranë
E shitur
Full option; Cmimi I diskutueshem Tiranë
E shitur
Full option kontakto per me teper Tiranë
E shitur
Tgjitha sherbimet e kryera full option goma t reja benzine gaz Tiranë
E shitur
xhama elektrike; tapiceri lekure me levizje me buton; letra te rregullta; 6 marshe; benzin-gaz impiant i ri me garanci; dvd dhe CD; cmimi i padiskutueshem 2000 euro Tiranë
E shitur
Shitet mercedez benz clc sport 220 cdi nafte viti: dhjetor 2003. 6 + 1 marsha makina ka keto opsion. kondisione. clima pilot automa. esp rb. radio cd timoni me butona funksional dhe m. Sarandë
E shitur
U SHIT FLM MERR JE. AL Tiranë
E shitur
MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE !; SHITET PER ARSYE EMIGRIMI ! Tiranë
E shitur
MERCEDES 220.CDI AVAGARD; OKAZION; Shitet Mercedes-Benz C 220 AVANTGA. Kambio manuale Full optio. Dokumenta te pagua. Shume pak e perdorur ne Shqipe. Sherbimet te gjitha te kryera: T. Elbasan
E shitur

Mercedes-Benz CLC (gjermane - Coupe Leicht C-klasse) u prezantua në janar 2008 në Berlin. Kjo veturë u bë pasardhëse e sportit Coupe të C-Class Sporteve me tre dyer, por ndryshon me atë se ekspertët gjermanë kanë përmirësuar më shumë se 1000 pjesë. Dizajnerët kanë ribërë plotësisht, pjesën e përparme dhe të pasme të makinës kanë bërë. Makina mori një grilë sportive me një yll të madh Mercedes në qendër dhe fenerë të rinj. Salloni Mercedes-Benz CLC është shumë i ngjashëm me Coupe Sportive të C-Class. Blerësit ofrohen tre opsione për një sistem multimedial me një ekran me ngjyra 6.5 inç, një ndërfaqe pa tel Bluetooth dhe lidhje për pajisjet USB. Sipas reagimit të përdoruesit, kjo makinë jep kënaqësi të vërtetë ngarje.

Mercedes-Benz CL general form
Mercedes-Benz CL side view
Mercedes-Benz CL back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera