Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLA në Shqipëri

Makina esht look amg nga fabrika, timon amg 2016, kamera parkimi, ekran i madh full extra, shum ekonomik fiket ne trafik, 80.000km, gomat Michelin 2016, sherbimet te gjitha te mercedesi me liber. Tiranë
22 000€
Shitet mercedes benz CLA 220 cdi, viti prodhimit dhjetor 2014, automat tiptronic, 89000 km origjina. makine shum ekonomi. Konsumi 5 L/100k. Cmim i diskutueshem Tiranë
1€
Viti: 2015; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
26 800€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 145000 km Mali i Zi
21 900€
Shitet Mercedes-benz CLA 220 cdi; Makina ndodhet ne ITALIA Tiranë
E shitur
Mercedes Benz CLA 2015 full options kilometra orgjinale full option super gjendje te interesuarit vetem tel 0698942109 Elbasan
E shitur
Makina Sapo ka ardhur nga italia makina ska nevoj per as nje sherbim Per me shum informacione kontaktoni ne numrin e telefonit Elbasan
E shitur
SHIT. MERCEDES BENZ C. 2.0 BENZI. MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA JAS. DOGANE E PAGU. VITI 2015. LOOK PAKETE AMG NGA FABRIKA SPO. KAMBJO AUTOM. 31.000 KILOMETRA TE VET. DISTRON. FENER. Tiranë
E shitur
Ford mustang 2016 2.3 Eco Boost PREMIUM SUPER FULL Tiranë
E shitur
Cla 180 naft ! Viti 2014 ! 27 mij km e bl.. 0 esht akoma brenda Garancis! Looku amg!paket Amg! Tiranë
E shitur
AMG paket e jashtme; AMG paket brendshme; Sallon lekur m kamosh n mes sport; Tavan Xhami; Maskarino me yll qendron Dhe me yje; Ngrohje sendilje; Eco start stop sistem; Xhama r zinj original. Durrës
E shitur
AMG paket e jashtme; AMG paket e brendshme; Night paket (Paket e zez) Panora (avan Xham) Timon Lekure AMG; Fener led ils; Stopat mbrapa led; Maskarino me yll qendron Dhe pika AMG; Ngrohj. Durrës
E shitur
Shitet; Mercedes Benz cla 250 4matic (2.0 benzin) Viti 2014; Fenere stopa led; Tavan panoramik; Distronik; 10 mij km; Cmimi 31.000euro; Cel: + 355 67 202 4991 Tiranë
E shitur
MERCEDES BE. CLA SPORT VITI 2015, GARANCIA MERCEDES BENZ, TARGUAR NE FUND TE QERSHORIT 2016.KM 37000 KONSUMI 4.2. SIGURACION FULL KAS. CMIMI 35000 EURO; TEL: 0694602013 Tiranë
E shitur
VITI 2015 GARANCIA MERCEDES BE. TARGUAR QERSHOR 2016 KM 37.000 KONSUMI 4.2L SIGURACIION FULL KASKO CMIMI 35000 EURO T. 0695114396 Tiranë
E shitur
Shitet Mercedes-Benz CLA-200 viti 2013 Full-Option e sapoardhur me dogane te paguar cmimi 25.500 eur Tiranë
E shitur
Makine e sapoardhur ne shqipe. Ka 37.000 km, ne gjendje perfek. Me interior sportiv edhe konsum eficent; 5.2l /100km combined; Me dogane te pagua; Shitet ose kembehet me hyrje ne T; Cl. Tiranë
E shitur
Makina ndodhet ne Vlore!sherbime te bera, full option, konsumon shum p. ska asnj gervishje makina ka akoma 4 vjet garanci nga mercedes benz ne ita. per info nr e whtsp 00393917234384/0695613903 Vlorë
E shitur
Eshte ne gjendje perfekte makina; Sapo ka ardhur nga Anglia; Me letra Angleze Tiranë
E shitur
Kamera mbrapa, Sensor, Sediljet elektrike me memorie dhe ngrohje, Paket AMG jashte dhe brenda, Xhamat mbrapa te zi origjina Durrës
E shitur

Mercedes-Benz CLA u zbulua në garën e makinave në Gjenevë në vitin 2013. Makina është pozicionuar nga kompania si një Coupe me katër dyer. CLA është ndërtuar në platformën e drejtimit të rrotave të modelit A-Class të vitit 2012, por CLA është 338 mm më i gjatë se Klasa A. Salon Mercedes-Benz CLA pothuajse përsërit plotësisht A-Class. Modelet kanë të njëjtin timon, të njëjtin panel para dhe ekran të njëjtë të sistemit multimedial. Timoni ka një funksionalitet të gjerë që ju lejon të kontrolloni sistemet në bord me vetëm një prekje të një gishti. Në makinë janë instaluar opsione të ndryshme të motorit: tre mundësi për motorët benzinë ​​dhe një naftë. Cilësitë dalluese të CLA përfshijnë dizajn modern dhe një gamë të gjerë të pajisjeve.

Mercedes-Benz CLA general form
Mercedes-Benz CLA side view
Mercedes-Benz CLA back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera