Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CL në Shqipëri

Mercedes Benz CL 500 Benzin Look Amg fabrike i vitit fundi 2006 me 175.000. Distronic, sallon te bardh Designo, Start-Stop, Night-Vizion, Distronic Ngrohje-Ftohje-Memorie serdilesh, ngrohj. Tiranë
17 800€
Okazion Shes Makinen Mercedes Benz CL550 Benzin Paketa AMG Shum e Shpejt nga fabrika Gaz Me 4 Vite Garanci Super Gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim 2008 Te gjitha sherbimet e kryera ne koh. Tiranë
1€
Shitet cl 500 benzin gaz ne gjendje shum te mir taksat te sapo prera impjanti i shenuar ne leje gjithcka funksionale cmimi 5200 euro Tel 068 88 02 463 jo ndrrime Tiranë
E shitur
Mercedes-Benz CL 500 benzin Look AMG fabrike i vitit fundit 2006, 175000-200000 km, Distronic, sallon te bardh Designo, Start-Stop, Night-Vizion, Ngrohje-Ftohje-Memorie serdiljesh, baxha xhami. Fier
E shitur
Japim makina me qera Tiranë
E shitur
CL500 AMG; -5445 kubik; -Letra te paguara per nje vit; -Camera para night vizion; -Camera pas; -Sensor parkimi para pas; -Klima bizonale; -Distronic plus trekendsha ne pasqyre per parlajmeri. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte ka motorr 55AMG me 110 mije km origjinale si dhe te gjitha sherbimet e kryera tek mercedesi, ka 4 goma te rreja, letrat i ka te prera per 1 vit, eshte full extr. Tiranë
E shitur
I gatshem per cdo lloj prove, gomat para 90% te reja, ka mevoj vetem per goma mbra; Per me shume ibformacion kontakt; 0695333368 Tiranë
E shitur
Mercedes Benz CL500 Benzin Viti Prodhimit Dhjetor 2008 - 129000 KM, FULL OPTIONS, LOOK AMG, MARMITA me Zhurme 63 AMG, ndezje me START STOP, Sallon Lekure, Sedilje Elektrike Ngrohje + Ftohje +. Tiranë
E shitur
-ECU REMAP nga 435hp Ne 550hp; -63 AMG BODY KIT FABRIKE; -Xhama Dopio Termik; -Navi, TV, Aux, DVD, CD Charger, Memory Stick; -Sedilje ngrohje/ftohje, memory; -Tavan kashmiri, timon druri, dh. Tiranë
E shitur
Japim makina me qera te llojeve te ndryshme Tiranë
E shitur
Japim makina me qera te llojeve te ndryshme Tiranë
E shitur
Shitet CL63 AMG Okazion 35000E; Me sherbime te gjitha tek Autost Tiranë
E shitur
Mercedez viti 2016 naft 1.6 esht bler me 0 km ke mercedez aktualisht ka 40 km esht full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 39500 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin te vogel ke vler. Tiranë
E shitur
Mercedez viti 2016 naft 1.6 esht bler me 0 km ke mercedez aktualisht ka 40 km esht full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 39500 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin te vogel ke vler. Tiranë
E shitur
CL500 AMG, 5445 kubik, letra te paguara per nje vit, camera para night vizion, camera pas, sensor parkimi para pas, sendile ngrohje ftohje, timon druri, tavan kamosh, kloma bizonale, Distroni. Durrës
E shitur
Mercedes benz w204 luk AMG nga fabrika C180 kompresor motorr qe behet 100% me g. makina esht ne gjendje te shkelqyer ne cdo aspe. dogan te pagu. ferrota + tamburo perpara edhe mbrapa i k. Tiranë
E shitur
SHITET!; Mercedes-Benz Cl 500 benzine + gaz; viti prodhimit fundi i 2001,; timon druri me levizje elektrikr,; sendilje elektrike,; tavan i veshur me kamosh,; sensor parkimi para dhe mbrapa, . Tiranë
E shitur
MERCEDES CL500 Benzin me 120.000 km origjinale viti prodhimit 2001 full options timon druri sallon lekure sedilje elektrike ngrohje ftohje baxha xhami ndezje me start stop drita kseno disq. Fier
E shitur
Set body kitt AMG per w204 te reja dhe shume cileso. Ka edhe per te gjithe Mercedeze Korçë
E shitur
SHITET!; Mercedes-Benz Cl 500 benzine + gaz; viti prodhimit fundi i 2001,; timon druri me levizje elektrikr,; sendilje elektrike,; tavan i veshur me kamosh,; sensor parkimi para dhe mbrapa, . Tiranë
E shitur

Mercedes-Benz CL (gjermane - Coupé Luxusklasse) është një seri makinerish të markës gjermane, e ndërtuar mbi bazën e Mercedes-Benz S-Class. U prezantua zyrtarisht në vitin 1996. Që nga ky vit, modeli i modelit coupe-body Mersedes S është bërë i njohur si CL. Mercedes-Benz CL duket e shtrenjtë dhe e bukur, duke treguar respekt me të gjithë pamjen e saj. Surpriza?! E brendshmja e makinës, e gjërë, me luksoze dhe orendi unike luksoze. Çdo element i dekorimit të brendshëm është zgjedhur me kujdes, elementet prej druri përpunohen me dorë, sedile lëkurë me masazh dhe dhjetëra opsione për vendosjen, një sistem multimedial të shtrenjtë - e gjithë kjo dhe më shumë tregon statusin e lartë të pronarit të kësaj makine.

Mercedes-Benz CL general form
Mercedes-Benz CL side view
Mercedes-Benz CL back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera