Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz C-Class në Shqipëri

Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 240.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese. Durrës
9 500€
OKAZION; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 216.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese. Durrës
9 500€
Mercedes Benz, kamje automatike, gjendje motorike shume e mire, me sensore parkim. 190, 000 Km, e ardhur nga Itali. Cmimi 4500. + 355692550088, 0699636719 Tiranë
4 500€
Sensor Drite, Sensor Parkimi Para dhe Mbrapa, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Bagazhi Hapet me Buton, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
6 000€
Mercedez Benz C-Class 200 i vitit 2002; ; Makina ne gjendje shume te mire, me goma te reja, xhama mbrapa te veshu. Arsyeja e shitjes eshte per levizje nga vendi. Per cdo gje me kontaktoni ne numri. Tiranë
4 500€
E SAPOARDHUR NGA GERMANY Tiranë
7 300€
Prshndetje, plotsoni formularin e mposhtem, dhe na e drgoni bashk me fotot n WhatsApp (069 891 3737) Divjakë
2 800€
C KLAS 203; ; MOTORR EVO 220 CDI; ; AUTOMAT; ; ME DOGANE GATI PER TARGA; ; ARDHUR NGA GJERMANIA SHUM E PASTER; ; CMIMI 3800 EURO PAK I DISKUTUSHEM; ; LEXO MIRE JO NDERRIM; ; 0699390559 Kavajë
3 800€
I diskutueshëm
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
2 700€
I diskutueshëm
Benzine, Automatic, 118, 000 milje; -DOGANA PAGUAR; -SUPER GJENDJE Elbasan
8 000€
MERCEDES-BENC C-KLASE 220. autom. viti 2008. navi mad; sensore parkim; sensor drite; sensor shi; pasqyrat elektrik; makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa cmimi 6700. Fier
6 700€
I diskutueshëm
C Class 220 nafte automat blue efficiency 2011 - 7400 diskutushem; Vitit 2011 i sapo ardhur me dogane te pagu. Makina eshte ne super gjendje blue efficiency me shumllojshmeri opsionesh si: sedil. Elbasan
7 400€
Mercedes Benz C220 CDI (W204) model AVANTGARDE (170 H) kambio automatike, viti 12/2007 / 218.000 km origjinale, sensor parkimi / dritash / shiu, ekran multifunksional me navi cd dvd, drita xeno. Shkodër
7 500€
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
8 000€
SHITET MERCEDES C200 KOMPRESSOR FACELIFT BENZIN, VITI 12/2004, I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA, MAKINA FLET VETE SKA NEVOJ PER KOMENTE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI. Korçë
4 500€
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
8 700€
Shitet Mercedes C230 Benzine 4Matic AMG; LooK Automatike 2009, Makina Posedon Keto Opsione Xhama Te Zinj Baxho Xhami Navi I Madh Me Palosje Me Keto Formate: CD DVD MP3 MP4 RADIO MEMORY CARD Sallo. Tiranë
7 999€
2011 Mercedes-Benz C300 AMG Package; Motorri 2993cc Pa takse luksi i konvertueshem ne 100% Gaz; 140k Miles; Kambio automatike 7G Tronic; Disqe 18 me te reja; Tavan me hapese xhami; Interior lekur. Durrës
9 500€
Shitet benz c klass 220 cdi automat vp 2007 me 251mij kilometra origjinale me liber sherbimi dhe drejt kontrrolli tek filjali perkat. Esht perdorur makine e dyte familjare kryesisht fundjava. Tiranë
4 800€
Mercedes benz c240 benzine/ga; Viti prodhimit 2001; Kambio automatike; Xhama te zinj me leje 5 vjeare; Dokumenta per nje vit; Mundesi nderrimi me makine me te re + /. Preferohet benzine/gas. Korçë
3 600€
Mercedez benz c klas, motorr 220 nafte, me 227 mij km origjinale me liber sherbimesh, makina ndodhet ne gjendje perfekte, kambio automat, ngjyra shume e bukur, e panderhyr si makine, me dogane t. Tiranë
6 700€

Gjenerata e parë e vogël Mercedes-Benz e quajtur C-klasë (W202) u shfaq në prill të vitit 1993 dhe u bë paraardhësi zyrtar i serisë "C". Shumë vëmendje në makinat e klasit C ishte dhënë nga zhvilluesit në sistemin pasiv të sigurisë. Prandaj, prania e ABS dhe disa airbags janë tipike për pajisjet standarde të modelit. Brezi i tanishëm i Mercedes-Benz C-class (W205) është shumë i ndryshëm nga paraardhësit e tij. Më shumë vëmendje i kushtohet ergonomisë, motorit dhe efikasitetit. Mercedes-Benz C-klasë është paraqitur në tri versione, të cilat ndryshojnë jo vetëm në të brendshme, por edhe në jashtme: Classic (version bazë), Elegance dhe Avantgarde. Modeli është në dispozicion në trupa: sedan, coupe dhe kamionçinë.

Mercedes-Benz C-Class general form
Mercedes-Benz C-Class side view
Mercedes-Benz C-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera