Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz B-Class në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje teknike dhe fizike shume te mir tapiceri e rregullt/frenat e reja / bateri e re/ sherbime te kryera /impjant gazi 1 vjecar /gomat 1 vjecare / aux Tiranë
3 400€
Shes B Class 200, viti prodhimi 2005 dale ne qarkullim ne vitin 2006. Gjendje eprfekte mekanike dhe Gjenerik. me sherbime te kryera se fundm. Cmimi 3500 Tiranë
3 500€
5 800€
I diskutueshëm
B KLAS 200 CDI AUTOMAT GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETI. MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA ITALIA CMIMI 4300 EURO ME DOGAN TE PAGUAR EU. KILOMETRA ORGJINALE ESHT SHUM E PASTER SKA NEVO. Kavajë
4 300€
Shitet Mercedes Benz B-Class; ; -Viti 2010; ; -1900 mij km; ; -200 nafte; ; -SPORT EDITION; ; -Disqe alumini + Goma te reja; ; -Sensor shiu/drite; ; -MINI Navi; ; -Ambient lights; ; -Cd/memory card/musi. Berat
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
E shitur
Mercedez be. ne gjendje super e gacme per cfardo lloj pro. sapo ardhur nga itali. dua ta nderroj me nje makin tjeter si prsh golf 5 viti 2005 e lart per arsye qe esht me tre porta dhe e dua m. Tiranë
E shitur
Shitet mercedes b class viti 2005-2006, motorr 1.5 benzine, kamio automatike, klima, sallon lekure bezhe, sensor parkimi, abs, srs, xhama dhe pasqyra elektrike, super gjendje motorrike dh. Tiranë
E shitur
Shitet Mercedes-benz b-class benzine gas ne gjendje shum te mir xheneri. Letrat jane te paguara deri ne qershor 2018. Makina eshte e sapoardhur nga italia dhe eshte E gatshme per cdo lloj prov Tiranë
E shitur
Shitet B class, 150 benzin, fundi i 2006, 1 pronar, 180 mij km,; Pa dogan; ; 0692038349 Tiranë
E shitur
Mercedes Benz Class B; ; Motorr 1.5 benzine/gaz, me impiant te montuar ne Itali dhe te shenuar ne lejen e qarkullimi; Kambio automatik; Sensore para e mbrap; Gomat e reja me disqe origjinal. Durrës
E shitur
Shitet b class viti 2005, motorr 1.5, kamio automatike, sallon lekure bezhe brenda, nga jashte ngjyre e zeze korb, klima dixhitale, xhama dhe pasqyra elektrike, esp, srs, 4 airbag, navigato. Tiranë
E shitur
Mercedes Class. 1.5 benzine/gaz, me impiant te montuar ne Itali dhe te shenuar ne lejen e qarkullimi; Makine ekstremisht ekonomike dhe ne gjendje perfekte xhenerike dhe estetik; -Kambi. Durrës
E shitur
Makina e sapoardhur nga gjermania me letra shqiptare sapoteprera ne gjendje perfekte full opsion 4700 euro Tiranë
E shitur
Smart benxine 600cc viti 2002 me kondicioner dogan e paguar eshte super gjendje e sapo ardhur nga zvicera 2200 I diskutushe Tiranë
E shitur

Automjeti kompakt Mercedes-Benz B-class u paraqit në 2005 në ekspozitën ndërkombëtare në Gjenevë. Klasa B është versioni i parë i prodhimit të projektit të ri Sports Tourer, i zhvilluar nga Mercedes-Benz dhe ka kombinuar përfitimet e koncepteve të ndryshme të automobilave. Rezultati është një makinë me një karakter origjinal dhe të pavarur. Mercedes-Benz B-klasë demonstron cilësi të tilla si kapaciteti i madh, rehati, funksionaliteti optimal, dizajn i bukur dhe kënaqësi në ngarje. Në total ekzistojnë tre gjenerata të klasës B. Gjenerata e fundit (W247) u prezantua në 2018 në një ekspozitë në Paris. Klasa B është bërë më e madhe, e brendshmja është bërë më moderne, ka dy ekrane me prekje të ndjeshme dhe sistemin multimedial të shtrenjtë MBUX.

Mercedes-Benz B-Class general form
Mercedes-Benz B-Class side view
Mercedes-Benz B-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera