Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz AMG GT në Shqipëri

-Mercedes Benz GT AMG; ; -4.0 benzin 462 hp; ; -Viti 2015; ; -97.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 63.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
63 600€
Disqe Mercedes-Benz Amg; Disqet jane 18; Disqet jane te 4 njelloj Korçë
E shitur
Kjo makine ndodhet ne Gjermani; ___________________________; ; ; Mercedes-Benz C160 Avangard; Cmimi: 21.504 (Eksklusiv kostot e transporti) Viti: 2017; Kilometra: 11 Km; Me Benzine; ; . Korçë
E shitur
Shes AMG ne gjendje te rregullt benzin 5.0 350 PS ne tablla ch makina gjendet ne kosov Kavajë
E shitur
Gjendje shume e mire; Me dogane te paguar; Duhen vetem nxjerja e targave; Per me teper kontaktoni Tiranë
E shitur
SHESE MAKINEN KAMION NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE ME DEKUMENTA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2017. PER ME SHUM INFORMACIONE NA KONTAKTONI NE NR E TEL JU FALEMINDERI Berat
E shitur

Prezantimi i Mercedes-AMG GT u mbajt në tetor 2014 në një ekspozitë në Paris, dhe makina u shfaq në shitje në 2015 me një çmim prej 125,000 euro. Ka disa modifikime të makinës: GT / GT S, GT3, GT R dhe GT Roadster dhe GT Roadster Roadster. Makina është e pajisur me një motor biturbo V8 BlueDIRECT 4.0 litër që zhvillon fuqinë deri në 510 kuaj fuqi. Motori, drejtimi dhe pezullimi mund të përshtaten me stilin tuaj të ngarjes. Ka disa mundësi për këtë - individuale, komoditet, garë, sport dhe sport +. Versioni ekstrem i Mercedes-AMG GT R Coupe është i pajisur me një motor me benzinë ​​4 litra biturbo me fuqi 585 kuaj fuqi dhe shpejtim në 100 km / h në 3.6 sekonda. Shpejtësia maksimale është 318 km / h.

Mercedes-Benz AMG GT general form
Mercedes-Benz AMG GT side view
Mercedes-Benz AMG GT back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera