Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz A-Class në Shqipëri

Mercedes Benz A Class; Motor 170 Cdi; Kambio Manual; Viti 2007; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; Vetem Me Dogan Gati Per Targa; Cmimi. Fier
2 700€
okazion; ; per arsye emigracioni shitet vetura Benz A180 Tiranë
4 800€
I diskutueshëm
okazion shitet benz A180 si i ri Tiranë
5 600€
I diskutueshëm
OKAZION!!; ; PER ARSYE EMIGRACIONI SHITET BENZ A180, VITI 2011, NAFTE, KAMBIO AUTOM, NAVIGATOR, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
5 990€
I diskutueshëm
per arsye EMIGRACIONI SHITET MERCEDES A180 ne gjendje PERFEKTE si e re; ; BLERE me FATURE ne itali 6500; ; dogana me FATURE 1300; ; SHITET vetem 5500 Tiranë
5 500€
MERCEDES A CLAS 200 CDI 2006 AUTOMATIC; ME SHERBIME TE BERA NE KOHE; ME LETRA DERI NE PRRILL 2020 Pogradec
3 700€
Shitet Mercede Aclass super makin me navigator full sherbimet te sapo bera filtra vaj + vaj filtra te kamjos shume e paster cupe Tl vetem wocap se jam jasht shqirie Tiranë
3 500€
Mercedes-Benz A170 Benzin; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 1.7 Benzi; 167 mij; Kambjo Manua; Kli; Drita Mjegul; Sallon Stof + Lekur; Timo. Fier
2 900€
Makina eshte ne gjendje te mire me servise te bera dy gomat epara te rrej. makina nderohet me makin tjeter me te re me kamje automat na. e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
2 200€
I diskutueshëm
Viti i prodhimit: 2005; Kilometra te bera: 180.000; Kambio: Automatike; Karburanti: Nafte; Navigator/klima; Te gjitha sherbimet e ber; E gatshme per cdo pro. Pogradec
4 000€
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, cdo sherbim i bere tek ben; Letrat per nje vit siguracion kask; Nuk vuan nga asnje lloj problem; Mund edhe te nderroh. Tiranë
2 900€
A CLASS AVANTGARDE; MOTORR 200 BENZIN GAZ; KAMBIO MANUALE; VITI 24 05 2006; KM 165 MIJ; SENDILE ME NGROHJE; SENSOR PARKIMI; SENSOR SHIU; SENSOR DRITE; KOMANDO NE TIMON; DISQE ALUMINI; MAKINA ESHT. Tiranë
1€
Karburanti: Diezel; Ngjy.: gri metalizato; Kam.: automatik; Ftoh.: Klima; .: 200000; ; SHES MERCEDES-BENZ A-CLASS A-200 AVANGARDE VITI 2006 E SAPO TARGUAR NE GJENDJE PERFEKTE I GATSHEM PER CD. Tiranë
3 699€
Ne gjendje shume te mire; Eshte i gatshem per cdo lloj prove nga ana ju. Tiranë
2 200€
A200 nafte, kamio automatike, pasqyra me palosje, xhama elektrik, kondicioner, airbag, disqe 16, goma 90. me dogane te paguar, . e sapoardhur Tiranë
3 800€
I diskutueshëm
Benc Aklas viti 2001 1.7 naft manual letra te sapo bera per i vit kondicione ne gjendie shum te mir Durrës
1 600€
SHES MAK. BENC-A-CLA. VITI 2005. MANUA. ME NA. MOTORR 1.9-200. ME TAPICERI LKU. ME 5 POR. E SAPO ARDHUR NGA ITAL. ME DOGAN T PAGU. CMIMI 2600 Tiranë
2 600€
Mercedes Benz A180 viti 2006 Tavan Xhami Kamio AUTOMATIKE ABS AIREBAG NGROFJE SENDILESH KOMANDO TIMON XHAMA ELEKTRIK GOMA TE REJA CD PLAYER SUPER GJENDJE Tiranë
3 450€
shitet makina per arsye mosperdori. makina esht ne super gjend. cdo gje funksiona. shum e paster mrena e jash Tiranë
1 700€
I diskutueshëm
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte, shum e paster si brenda dhe jas. Asnje defekt motorik mekani; Km 129000 ORGJINALE (liber servisi) e ardhur nga Zvice; Eshte me dogan te pagua. Elbasan
3 990€
Shitet Mercedes-Benz A 200 cdi viti 2006, km 230000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
3 500€

Në vitin 1997 u shfaq Mercedesja më e vogël. Ndryshe nga modelet e tjera të markës, ky makinë kompakte ishte makinë me rrota të përparme. Në vitin 2001, modeli u ristrukturua, duke rezultuar në ndryshime të vogla në dukje. Brezi i dytë i Mercedes-Benz A-class (W169) u prezantua në vitin 2004. Ndër risitë teknike mund të vërehen frenat me ngurtësi të ndryshueshme dhe drejtuesin e servisit elektrik. Në vitin 2008, Klasa A u ristrukturua. Lista e opsioneve të ofruara për blerësit është plotësuar nga sensorë parkimi dhe një sistem start-stop, i cili mbyt motorin kur ndalet. Gjenerata e tretë u shfaq në vitin 2012. Mercedes-Benz A-klasë ka ndryshuar shumë. Ai u kthye në një klasik me pesë dyer. Gjenerata e katërt (W177) u prezantua në fillim të vitit 2018.

Mercedes-Benz A-Class general form
Mercedes-Benz A-Class side view
Mercedes-Benz A-Class back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera