Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Shqipëri

Shitet nje makine tip Mercedez Benz CLK 200 viti i prodhimit 2008 Tiranë
E shitur
Mercedes CLK 2005 Ngjyra e zeze metalizato shum e vecant kambio atomatatike motor 270 cdi AVANTGARDE sallon lekure gri e hapur me navi te madh me klima BI-ZONE sensor shiu + drite me goma 100%. Tiranë
E shitur
Shitet clk 240 kompressor benzin-ga (ovat) Viti 2001.Sedilje me ngrohje, xeno, navigator + impiant muzike, kamer mbrapa, sensor parkimi, disqe amg 17; Sedilje lekure dhe me komand tek dyer. Durrës
E shitur
Shitet nje makine Mercedez Benz CLK 200. Viti i prodhimit 2008. Makina eshte me targa zviceria. Pa doga Tiranë
E shitur
clk 200 kompressor ne gjendje te mire motorrike Tiranë
E shitur
Makina shitet per arsye mosperdorim Korçë
E shitur
clk 200 kompresor benzin gaz sallon lekure kambio manuale 6 + 1 Fier
E shitur
Mjeti sa ka ardhure nga jashte dogan e paguar Durrës
E shitur
shitet clk motor 270 Cdi full Durrës
E shitur
Makina ne gjendje super shitet per arsye mos perdorimi 200 kompresor gaz bezin kamio manuale 6 + 1 cmimi ndrrim ka cmim tjeter Fier
E shitur
makina esht ne gjendje shum te mir makina shit per arsyje mos perdorimi makina ndodhet ne mamurras I sa po vuar impjanti gazit 600 ero me taksa per 1 vit Tiranë
E shitur
Mercedes Benz CLK 270 cdi; Ne gjendje shume te mire teknike Tiranë
E shitur
E shes per arsye mos perdorimi se kam makin tjete; Cmimi i padiskutushe Elbasan
E shitur
Shitet Clk 200 kompresor; ne gjendje t mir impianti gazit Brc montuar n itali nga m tmiret shum e shejt dhe ekonomike sherbime te sa pobera letra sapo prera tel ose wp viber 0683877315 Tiranë
E shitur
Ne gjendje shum te mire, e ardhur nga Anglia Timon Anglez; e pa perdorur ne shqiperi e mbajtur ne garzh; letrat e sapo prera per 1-vit Shkodër
E shitur
Shes mercedes clk 220 cdi viti 2006 me 101 mij kilometra origjinale makines jan ber tgjitha sherbimet esht full option goma te reja te sapo vendosur R18 vaj filtra vaj kambio te blera ne itali t. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike eshte perdorur vetem nga nje pronar me sensor parkimi para/ mbrapa tapiceri lekur ngjyr kremi kapot rezerv e re goma te reja impjant. Lushnjë
E shitur
Automatik benzin gaz full option disqe amg sedilje me nxehje Durrës
E shitur
Shitet ose nderrohet clk 270 cdi nafte; Tapiceri lekure; Kamio automat; Sensor parkimi; Tgjitha sherbimet e bera dhe me te gjitha letrat deri ne dhjetor 2018; 5500 me nderrim ka cmim tjeter Shkodër
E shitur
Shitet ose ndorrohet me ndrrim ka cmim tjt Clk ne gjendje shum te mir pune Motorr 200 kompresor 230 shum e shpejt; me klima disqe 17 4 tgjere Me impiant gazi BRC montuar ne itali Nga me te mire. Tiranë
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera