Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Shqipëri

Mercedes Benc S320 Diezel viti 2007; Makina me Doga. 4Matic; Gjendja Perfekte; Klima CD DVD EDP; Salloni Lekure; Sensor Parkimi + Kamera; Radar Disk Tronik; Kamera Para; Perde Origjinale; Far. Tiranë
12 500€
I diskutueshëm
OKAZION S CLASS FULL OPSION LOOK 2012; MB S CLASS; 320 CDI ( PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; VITI 2006; OPSIONET -NAVI I MADHE- FENER ME PIKA- KSENO BIKSENO-BAGAZHIER 6 CD -SALLON LEKURE- SERDILE M. Tiranë
10 500€
VETEM shit. S class 320cdi i vitit 2008, 4 matic( 4#4) makina eshte full optio. Kambio automati. Sendilje me memorie ngrohje ftohje me masazh, dynamic dri. Timon drrur. Tapiceri ka. Tiranë
11 900€
Shitet Mercedez Benz S 550 limousine, me km origjinale 132.000, viti 2008 me targa shqiptare, e blere ne Gjerman. Ka impiant gazi (si ne fot) me telekamera laser, 4 matic Tiranë
19 000€
S 350 CD. Viti 2009. Lang versio. AMG LU. Led Day Ligh. Dyert me mbyllje vaku. Sensore dhe Kamera parkim. Version i gjate me sediliet e para e te pasmet ngrohie + ftohie + pozicionim elektri. Tiranë
16 000€
Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008; Makina me Dogane; Cmimi 13.000; Salloni Lekure; 4 Matic; TV DVD CLIMA ZONE; Dyer me Thithje; Kamera Para + Mbrapa; Disk Tonik Radar; Pilot Automatik; Far. Tiranë
13 000€
Makina eshte ne gjendje perfekte; Motorr 320 nafte pa taks luksi; Me taksa dhe siguracion te paguara; Vit prodhimi 2007; Cmimi 11000; Ce. wibe. watsap: 0699324799; Mundesi nderrimi Kavajë
11 000€
te interesuarit ne whatsapp ose viber + 971505172921 Tiranë
18 000€
Makina eshte ne super gjendie, te gjitha sherbimet e bera goma te reja, taksat e sapo prera, kamera nate, sedilie ftohie + ngrohie, distronik, look 2013 Amg origjinal i bler tek Mercedes Benz. Tiranë
16 000€
Okazion: Mercedez-benz S Class 320 cdi pa taks luksi esa po ardhur dhe targat siguracion taksa te prera ta. Makina esht full per sa i perket modelit presidentcial S Class ndezje dhe fjkj. Tiranë
1€
Mercedes Benz S 320 CDI Diesel LUNGO; LOOK AMG Viti Prodhimit 2007 me 223 000km sallon lekure shum te paster sendilje me ngrohje para mbrapa disqe alumini 19 goma 90% drita kseno, navigator, klima. Lushnjë
13 500€
2 celsa dhe esht full Durrës
16 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes S class 450 4 mati ( nga motorrat me te suksesshem te mercedesi) 00 V8 CH FAHRZEUG benzin/gaz i sapoardhur nga Zvicra Durrës
12 000€
I diskutueshëm
S class lungo 2007 me look origjinal 2012 tapiceri kafe, tavan xhami panoramik, disqe 19, full options Superr gjendje; ; Pa taks lluksi, letra te pagura; ; RR: 0699844438 Durrës
14 800€
Shes mercedes benz s320 motorr benzin/gaz, impianti gazit ka 4 muaj qe eshte vendosur, viti 1997, makina eshte ne krah Anglez kamio automatike, me baxho, sendilje lekure komplet, sendilje me memori. Tiranë
3 600€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz S320 Benzine/Ga; ; Viti prodhimit 2000. Impianti i gazit Lovat. Sensor parkimi para e mbrap. Xeno. Kondicione. Ngrohje sediljes. Sedilje me memori. Pilot automati. Radi. Tiranë
3 200€
Mercedes Benz S-Class320 Viti 2008, Look origjinal 2012. 246.000 kilometra te vetat, navigator radio, tel, karikator 6 Cd dhe karte memori. Radare parkimi si dhe kamera mbrap. Klima Bizonale( Me D. Tiranë
14 500€
I diskutueshëm
Mercedes benz S500 Benzin, viti prodhimit fund 2008; ; Look 63 Amg, Baxha xhami, sedilje elektrike para -mbrapa + Ngrohje -ftohje, perde orgjinale, Tv mbrapa,; ; Sensor parkimi + kamer, Ndezj. Fier
19 000€
I diskutueshëm
Shitet ose nderrohet; ; Mercedes Benz S 550 4matik Lungo; ; 117000 milje; ; Ngrohje ftohje memorie sedilesh; ; Komanda ne timon; ; Marshe ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Limitator shpejtesie; ; Navigator; ; Sensor. Tiranë
16 000€
I diskutueshëm
Viti: 2015; ; Kilometrazhi: 99000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
45 500€

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera