Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Shqipëri

Shitet Mercedes Benz S 63 AMG, viti 2008, km 122000, sapo ardhur, me tvsh te pagu. Fier
24 900€
F1, full opsio. 145000 km origjina. Shkodër
1€
Shitet Mercedes Benz s class 550 viti 2010; Makina permban shum opsione si ps. tavan xhami panorami. timon drur. marshe ne timo. komanda ne timo. kamera perpara ( night vision ); kamer. Tiranë
14 900€
S500, 4x4, Full Opti. Sedilje Lekure me ngrohje/ ftoohje/ masazh dhe memor. TV, Navigator, Cruise Control, Mbajtje Korsie, Night Vision, Tavan Panoramik, Kambio ne Timon, Xhama Antitermik. Durrës
1€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz S Class i ardhur nga gjermania super full opsion 88 mije km gjithe historikun e sherbimeve te bera prane koncesionarit te Mercedesit per me shume info kontakt telefon!!! Makina esht. Tiranë
55 000€
Mercedes-Benz Sclass motorr 350 Blue efficency konsumi per 100 kilometra eshte 8 litra, makina ka 118.600 km, vitit 2012, super full HARMAN/KARDON, transmision 7. Ne keto momente po i paguhe. Tiranë
28 500€
Mercedes S 350 Lungo; BlueTEC 4Matic 7G-TRONIC Edition; Viti 2015; 2 celsa; motorr 2987ccm (pa taks luksi) 2400 lek taks, viti; start/stop eco radar system distronik system; kamera, 360 g senso. Tiranë
46 500€
I diskutueshëm
Mercedes S 350 Lungo; BlueTEC 4Matic 7G-TRONIC; viti prodhimit Dhjetor 2014; 169.000km; 2 celsa; motorr 2993ccm; start/stop eco system; kamera, sensor parkimi; sedilje ngrohje lekure 100. Tiranë
46 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes S500 AMG-LooK Gaz + Benzine Viti 2001 Cmimi: 3700 Euro I Diskutueshem Nr Cel& Whatsapp: + 355688239819; ; Makina Eshte Full Options Sendilje Me Ngrohje-Ftohje + Me Masazh, . Korçë
3 700€
I diskutueshëm
S 550 4 matic benzine automat full full 15 mi uro pa dogan dogana kushton 1800 lek Kavajë
15 000€
makina eshte ne gjendje shume te mire me goma te reja navigator baxha sensore xhama te zinj mundesi nderrim Fier
10 900€
MERCEDES-BENZ ML 320 CDI NUK KA TAKS LLUKSI VITI PRODHIMIT DHJETOR 2006 KAMBIO AUTOMATIKE 7G EURO 4 ME DPF ME DISQE 19' ME 4 GOMA BRIDGESTONE 90% KAMER PARKIMI XHAMI PARA DHE MBRAPA ANTI VERBI. Fier
1€
Shitet ose nderrohet S 320 viti 07 me te gjitha sherbimet e krye. kamer para dhe mra. xhama te erret origjin. letrat deri 2020 Shkodër
1€
S550 L 4MATIK BENXIN GAZ VIT 2010 e importuar korrik 2019 e targuar gusht letrat te vleshme deri ne gusht 2020 makina ka 90 mi milje eshte full opsion disponon impiat muzike arman kardon sedil. Tiranë
17 900€
I diskutueshëm
MERCEDES-BENZ S350 BLUETEC *Facelift S65 AMG 2019*; viti prodhimit 2014; 171.000km; 2 celsa; motorr 2993ccm; start/stop eco system; kamera, sensor parkimi; perde; sedilje ngrohje/ftohje; navigator. Tiranë
54 000€
MERCEDES-BENZ S350 CDI 4MATIC; viti fund 2008; 279.000km; kamer para night vision; kamer parkimi; baxha; pilot automatik; sedilje me ngrohje para/mbrapa; sedilje me fryrje; audio syste. Tiranë
11 500€
Mercedes Benz S350 L BlueTec; vit prodhimi: 15.05.201 (inal editio) motorr 350 (2987c) lue Tec (258 p) kambio automat 7G plus F1; Eco system; version Lungo presidencial; xham termik (ruajtje. Durrës
26 900€
I diskutueshëm
Mercedes benz S 320 cdi 4 MATIC; Makine e mbajtur shum mire (gjithmon ne garazhd me mbules) perdorur vetem per Fundjava; Motorr nafte cilindrata 2987. (Nuk ka takse luks) uper ekonomik dhe. Durrës
18 000€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz S-Class 5.5L Look AMG 63 2019 560HP !!!; MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE ESTETIKE THUAJSE E RE AKOMA ME QESE TE PA HEQURA ME VETEM 35.000 MILJE TE CERTIFIKUAR; NGJYR. Shkodër
75 000€
Okazion Mercedes Benz S350 Bluetec E Vitit 2013 Full Extra Makina Esht ne gjendje akull e re 120 mi km te vetat origjinale Sensor parkimi para mbas kamera para mbas night vision sistem drejtim. Tiranë
27 000€

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera