Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz 190 në Shqipëri

Benz 190 naft manual dokumenta per 1 vit Gjendje Te shkelqy. sic shihet ne foto ska as kalbzim as karrambol ta kontrolloni si te doni cmimi diskutohet pak pasi te shihet makina Tiranë
2 000€
Me cdo sherbim xhenerike te bera ska nevoje per asgje, ka xhamin e krisur dhe I mungon fshiresja e xhamit; Ka timon w203-shi, pasqyra w210-shi dhe disqe R17. Z; Letrat I kan mbaruar qe me 27 teto. Durrës
900€
Sallon lekure komandohet me korent dhe me ngroh. A. Airb. Kondic. Lares fenere. Tregues bater. Kroskot i gja. Disqe 17. Gjendje shum e mir ! Tiranë
3 000€
E gatshme per cdo kontro. Shitet per arsye mosperdorimi Tiranë
E shitur
Mercedes benc 98 naft manual 7 + 1 ngjyr blu i crregjistrua Tiranë
E shitur
shitet benz 190 me sherbime te sapokryer. cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Shes makinen, ne gjendje shume te mire, te interesuarit te me kontaktojne Durrës
E shitur
Ne gjendje shume te mi. Amortizator, susta e goma te re. Dokumeta te paguara deri ne fund dhjetor Përmet
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir motorike e xhenerike, , makina eshte pa dokumenta Korçë
E shitur
makina ne gjendje te mire pune, makina ska letra Shkodër
E shitur
Shitet mercedez benz ne gjendje te mir pun. Me dokumenta 28. 12.2018 Tiranë
E shitur
E shitur
shitet 1.2lek letrat deri n dhjetor 2018. 6Marsha kamjo e. n gjendje t mi. e padiskutushme Sarandë
E shitur
Shitet Benz 190, motorr 200 nafte kambjo manuale 5 +. Makina eshte ne gjendje super motorrike, xhenerike dhe esteti. Disponon kondicioner, ABS, S. letrat deri ne shtator 2018. Me te gjith. Tiranë
E shitur
Shitet Mercedes Benz ne gjendje te mir; Pa asnje problem; Arsyja e shitjes kam bler makin tjeter; Me cmim te arsyshem Elbasan
E shitur
Letra te paguara deri ne korr. 2018 Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjeneri. Me letra te rregullta dhe te prera deri ne Nent. Gomat jane ne gjendje shume te mire dhe cmimi 900 i diskutueshem! Tiranë
E shitur
shitet benz 190 per arsye emigrimi Tiranë
E shitur
Shitet benz 190 benzin - ga. Viti 1992. Motor 18.Me llas. Dokumentat i kane mbaruar Durrës
E shitur

Mercedes-Benz 190 Sedan (W201) u prezantua në fund të vitit 1982. Ishte në shumë mënyra një makinë revolucionare me një dizajn të ri (projektuesi Bruno Sacco) dhe një pezullim të pasmë multi-link, i përdorur për herë të parë në Mercedes-Benz. Një limuzinë e thjeshtë dhe ekonomike u bë modeli i parë kompakt i markës, mori pseudonimin "Baby Benz". Modeli ishte i pajisur me motorë me benzinë ​​1,8, 2,3, 2,5 litra dhe naftë 2,0, 2,2 dhe 2,5 litra. Makina ishte e pajisur me transmision mekanik dhe automatik. Në 1992, Mercedes-Benz 190 3.2 AMG u shfaq. Çështja e sedans Mercedes-Benz 190 vazhdoi deri në 1993. Kompania gjermane ka prodhuar më shumë se një milion nga këto makina. Kjo makinë është shumë e besueshme dhe ende gjendet shpesh në rrugët e Shqipërisë.

Mercedes-Benz 190 general form
Mercedes-Benz 190 side view
Mercedes-Benz 190 back view

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera