Njoftimet Premium

Shitja e Mazda minivan / minibus në Shqipëri

Me dogan; Viti 2007; Motorr 2.0 nafte; 200 000km; 1 pronar; Shume e paster si brenda edhe jasht; Xhama te zinj; Disqe alumin; 4goma te reja; Sherbimet e bera ne itali; Cdo gje funksionale; 7. Elbasan
4 000€
Mazda 5- 2.0 CD viti 2008, km 198000, taksa sig te pagu. ardhur nga Siena Ita. Fier
4 400€
Makina esht e gacme per cdo lloj proce Ka xhamit e zi origjinal -disqe alumini -goma 80%-xhama elektrik cmimi 3. Mi ero kesh me ndrim 3.5 Durrës
3 000€
Mazda premacy viti 2004 benzin gaz sekuencial i sapovendosur me clima kompiuter bordi goma te reja xhama te zi origjinal e sapo ardhur 1 jav ka qe esht targuar esht super gjendje cmimi 33000 eur. Tiranë
E shitur
Shitet Mazda MPV 7 vende, viti i prodhimit 2000, motori 2.00, benzine + gas ne lejen e qarkullimit me 174000. Te gjitha dokumentat te rregullta dhe te paguara si edhe siguracion per jasht. Korçë
E shitur
Mazda Mpv Minivan 6 + 1 Motori 200 nafte Vit prodhimi i 2004, Makina eshte ne gjendje shum te mir si na brenda e na jasht edhe po ashtu na xhenerike e motori, letrat i ka deri ne shtator te 2018. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum shum te m. me te gjitha serviset e kryera ne ch_zvicerr makina gjendet ne kos. arsyeja e shitjes esht se tek ne shum shtrejt dogan. per info me te hollesishm. Tiranë
E shitur
Makina gjendet ne kos. esht e ardhur nga zvicerra eshet ne gjendje shum te mir me te gjitha serviset e kryera ne zvice. arsyeja e shitjes eaht se te ne ne kosov shum shtrejt dogana Kukës
E shitur
Mazda esht ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicera makina esht ne kosov esht e qlajmruar dhe mund te doganohet ne shqipri Tiranë
E shitur
shitet Mazda premacy 2000 nafte viti 2005; me letrra shqipatre e sapo ardhur nga austrria; Nr kontakti 0695613619 Tiranë
E shitur
Vetura esht ne gjendje te shkelqyer e ardhur nga zvice. vetura gjendet ne kosov nr kontaktues + 37745630260 Durrës
E shitur
Makina ne gjendje te mire dhe ka 4 goma rezerve Tiranë
E shitur
Shitet vetura ne gjendje shum te mir me te gjitha opsionet e posa ardhur nga Austria Kukës
E shitur
Makina eshte e ardhur nga zvicra ne dhjetor te vitit 2016 dhe eshte ne gjendje te mire eshte 7 vendesh. sedilet e mbrame rrine ulur po deshe te maresh ndonje furnizim apo ndonje gje te nevojshm. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire pu. xhama pasqyra elektronike, xhamat e mbrapem te eret origjina. Disqe alumini, ABS, cli. Makina eshte e ardhur nga Germania me dogan te paguar, gati pe. Gjirokastër
E shitur
Mazda 1.8 benzine; Viti 2003; Dogan e paguar vec per Targa; Xhamat original Zi; 2500 pak Diskutueshem; Kondicioner Tiranë
E shitur
Mazda Mpv Minivan 6 + 1 Motori 200 nafte Vit prodhimi i 2004, Makina eshte ne gjendje shum te mir si na brenda e na jasht edhe po ashtu na xhenerike e motori, letrat i ka deri ne shtator te 2018. Gjirokastër
E shitur
mbyllje me pu. xhama elektr. xhama te. drita xene. shtat ven. kontroll shpeites. timon multi funksi. motorr 1998. na. shitet per arye emigri. dokumenta te paguara deri ne gush. Tiranë
E shitur
Mazda 200 nafte, manual, xhama te zinj nga fabrika, kondicioner, hapje me pult, 4 xhama elektrik, abs, gomat ne gjendje 7 -10 ganxh per rimorkim, makin shume e mbajtur, komandat tek dora, pasqyr. Tiranë
E shitur
Mazda 5 monovolum 7 vende e vitit 2007. nafte manu. konsum vertete minin. klima; Sedile me ngrofje si dhe sistem i integruar ngrohje te kabines dhe motorri; Ne gjendje sh te mir; Shitet pe. Tiranë
E shitur

Shitja e Mazda në qytete të tjera