Njoftimet Premium

Shitja e Mazda minivan / minibus në Shqipëri

do dit ora 10: 00-20: 00; ; ; ; JO NDRRI; ; Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Abs Esp Airba; ; Radio C; ; Xhama t errt nga fabrik; ; Disqe Alumin; ; Kpjuter bord; ; Cruise contro; ; 7 Vnd. Tiranë
4 200€
Me dogan; Viti 2007; Motorr 2.0 nafte; 200 000km; 1 pronar; Shume e paster si brenda edhe jasht; Xhama te zinj; Disqe alumin; 4goma te reja; Sherbimet e bera ne itali; Cdo gje funksionale; 7. Elbasan
4 000€
Mazda 5- 2.0 CD viti 2008, km 198000, taksa sig te pagu. ardhur nga Siena Ita. Fier
4 400€
Makina esht e gacme per cdo lloj proce Ka xhamit e zi origjinal -disqe alumini -goma 80%-xhama elektrik cmimi 3. Mi ero kesh me ndrim 3.5 Durrës
3 000€
Makina eshte ne gjendje shume te mire !!; Dogana e paguar, gati per targ; Motor 2.0 nafte ( shume ekonomi) 6 + 1R marsh; 6 + 1 sendil; mim i diskutueshem Berat
E shitur
Makine tip Mazda Prema. 1.8 naft. Viti 2003. Targa Shqiptar. Letra dhe siguracion deri ne fund te gushtit 2018 te paguar. Kilometra te kaluara 190.000. xhama elektr. kondicioner n. Tiranë
E shitur
Motorri: 2.0 Nafte; Kambio Manuale; Klima; Radio Cd Mp3; Disqe Alimini; 7 Vende; Ekrane tek mbeshteteset e kokes; Ngjyre metalike; Km origjinal Tiranë
E shitur
shitet mazda 5 e sa po ardhur nga italia ne gjenje prefekte 6 + 1 vende me goma te reja dhe me shebime te bera per cdo onformacion te me tejshme telefononi ne numrin e cel 0693703009 Elbasan
E shitur
shitet mazda 5 e sa po ardhur nga italia ne gjenje prefekte 6 + 1 vende me goma te reja dhe me shebime te bera per cdo onformacion te me tejshme telefononi ne numrin e cel 0693703009 Elbasan
E shitur
Makina eshte e ardhur nga zvicra dhe eshte ne gjendje te mi. Eshte me dokumenta shqiptare dhe ka 4 goma dimri rezerve Tiranë
E shitur
Shitet MAZDA 5. Me motor FORDI 2000 Benzi. Makina sapo ka ardhur nga Zvicera dhe eshte ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu dhe jash. Makina eshte familjare me 7 vende, behet dhe me 5. Tiranë
E shitur
Shes Mazda 5 viti 2007 2.0 Diesel; sherbime te gjitha te kryera ne gjendje perfekte; konsum shume i ulet i karburantit; makina ka 7 vende por ne leje eshte 4 1 qe nuk paguan taksa te lar. Tiranë
E shitur
Shitet ose nderrohet Mazda MP. Viti i prodhimit 2003. Fuqia motorrike 2.0 dies. Ne gjendje shume te mire teknik Gjirokastër
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6 + 1 vende, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2013, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + bluetooth, xham. Tiranë
E shitur
Mazda premacy viti 2004 benzin gaz sekuencial i sapovendosur me clima kompiuter bordi goma te reja xhama te zi origjinal e sapo ardhur 1 jav ka qe esht targuar esht super gjendje cmimi 33000 eur. Tiranë
E shitur
Shitet Mazda MPV 7 vende, viti i prodhimit 2000, motori 2.00, benzine + gas ne lejen e qarkullimit me 174000. Te gjitha dokumentat te rregullta dhe te paguara si edhe siguracion per jasht. Korçë
E shitur
Mazda Mpv Minivan 6 + 1 Motori 200 nafte Vit prodhimi i 2004, Makina eshte ne gjendje shum te mir si na brenda e na jasht edhe po ashtu na xhenerike e motori, letrat i ka deri ne shtator te 2018. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum shum te m. me te gjitha serviset e kryera ne ch_zvicerr makina gjendet ne kos. arsyeja e shitjes esht se tek ne shum shtrejt dogan. per info me te hollesishm. Tiranë
E shitur
Makina gjendet ne kos. esht e ardhur nga zvicerra eshet ne gjendje shum te mir me te gjitha serviset e kryera ne zvice. arsyeja e shitjes eaht se te ne ne kosov shum shtrejt dogana Kukës
E shitur
Mazda esht ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicera makina esht ne kosov esht e qlajmruar dhe mund te doganohet ne shqipri Tiranë
E shitur
shitet Mazda premacy 2000 nafte viti 2005; me letrra shqipatre e sapo ardhur nga austrria; Nr kontakti 0695613619 Tiranë
E shitur

Shitja e Mazda në qytete të tjera