Njoftimet Premium

Shitja e Maserati në Shqipëri

Shitet Maserati Granturismo, sapo ardhur me tvsh te pagua Fier
1€
MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHTE 22.11.2008.DHE ESHTE FULL FU. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE BLU PERLE ME SHKELQ. NUK KA ASNJ. Tiranë
1€
Pershendetje; Ve ne shitje Maserati Quattro Porte 4.2 Benzina 400 Kuaj fuqi motor Ferrari Viti 2011 Seria e V dhe me e sukseshme e Maseratit 110.000 kilometra Tiranë
E shitur
Maserati Quattropor. 2006. 4.2 benzi. Makina eshte e perplasur ne pjesen e perpar. Shitet per pjese kembimi ose me letra per cilindo qe eshte i interesuar per ta regullu perse. Flm Tiranë
E shitur
Maserati QuatroPorte 4.2 Benzin, Viti Prodhimit 2007 me 127.000 km, I sapo ardhur, me dogan te paguar, gati per targa, I pa perdorur fare ne Shqiperi, sallon lekure, sedilje elektrike + memory +. Tiranë
E shitur
Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin, Viti Prodhimit 2005 dal ne Qarkullim ne 2012, sapo ardhur, sapo targuar, letra te gjitha te paguara deri ne Tetor 2020, I pa perdorur fare ne Shqiperi, FUL. Tiranë
E shitur
SHITET MASERATI 4.2 BENZIN; NE GJENDJE SHUME TE MI; TE GJITHA SHERBIMET E BERA; LETRAT TE PAGUARA; 18 000 EURO I DISKUTUSHEM; MUNDESI NDRIMI; TEL 0696861511; 0694444777 Tiranë
E shitur
Super gjendje me letra te regull. per me shum t. 0675899466 Durrës
E shitur
Makina ka dal nga fabrika janar 2017 Durrës
E shitur
Shitet masersti 2006; Full, sedilje te vecanta, individual; Ne gjendje perfecte; 20 mij i diskutueshem dhe nderri; ; 70m km; ; Makina me te gjitha sherbimet e bera; ; Me targa shqipetare; A. Tiranë
E shitur
Te interesuarit konta. T. 0675899466 Durrës
E shitur
Masarati 3.0 nafte esapo ardhur 50000 klm super full ka shume extra perme shume t. Shitet ose nderohet Berat
E shitur
Viti 2008 ! 95 mij km ! Full! Marshat tek timoni ! Sedilet sport !i gatshem per cdo prov! Tiranë
E shitur
Maseerati Grandturismo V8 4.2, qendruar vetem ne zvicer, letra zviceriane pa dogan te paguar, cmimi i diskutueshem, gjende shum e paster brenda dhe jasht Tiranë
E shitur
Masserati Grandtuismo 4.2 V8; Gjendje shum e mir, i qendruar vetem ne zvicer, letra zviceriane, cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur

Shitja e Maserati në qytete të tjera