Njoftime të tjera të ngjashme

toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
toyota auris 1.4 naft me dogan te paguar. kamio automatik. navigator te mad. sensor parkim. sedile leku. klm me liber. cmim diskutush Durrës
Shitet Toyota Yaris Benzin-1.3 Manuale, Start-Stop ne ndezje, Hapje mbyllje dyersh me Sensor, Klima zone, me dogane dhe e Targuar me targat e reja, Cmimi: 3500-Euro i PaDiskutueshem; ; Nuk pranoj... Tiranë
Shitet toyota corolla verso nafte 2.2 e sapoardhur me dogane te pagu. Gjendja perfekt Vlorë
E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
6 000€
Shtuar: 11 korrik 2018, numri: 400
Adresa: Maqedoni, Струмица, shfaq në hartë
Modeli: Hiace 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Toyota HiAce 2.5-117 D 4WD, Hengerfeste, S+ V dekk 2009, 293 000 km

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.