Volkswagen Passat viti 2009, E zezë, 1.9L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

PILOT AUTOMATIK; ; KLIMA ME 2 ZONA (SHOFERI + PASAGHERI); ; SEDILE bikolor; ; TAPICERI e paster; ; SENSOR parkimi; ; XHAMA TE ZINJ; ; FENERE XENON; ; Airbag (SR) ABS, BAS; ; ESP (Sistem kundra... Lushnjë
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. E gatshme per cdo lloj pro. Lushnjë
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. Lushnjë
Shitet golf 4 viti 2000; 1.4 16 V; Cdo sherbim i ber ne kohe, makina eshte ne gjendje shum te mire si nga motorri dhe nga brenda e jasht Lushnjë
Vw Golf 5; Viti prodhimit 2006; Kamje manuale 6 marsha; Xhama te zinj origjinal vw; 216.000km; 2 Celsa; Ne gjendje perfekte; me dogane te paguar Lushnjë
4 600€
Shtuar: 18 gusht 2021, numri: 114174
Modeli: Passat 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
ME DOGAN SUPER GJENDJE, SHUME I PASTER GOMA TE REJA, EKONOMIK

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.