Volkswagen Golf viti 2006, Gri, 1.9L, 167000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME DOGAN SUPER GJENDJE, SHUME I PASTER GOMA TE REJA, EKONOMIK Lushnjë
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. E gatshme per cdo lloj pro. Lushnjë
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. Lushnjë
Shitet golf 4 viti 2000; 1.4 16 V; Cdo sherbim i ber ne kohe, makina eshte ne gjendje shum te mire si nga motorri dhe nga brenda e jasht Lushnjë
Vw Golf 5; Viti prodhimit 2006; Kamje manuale 6 marsha; Xhama te zinj origjinal vw; 216.000km; 2 Celsa; Ne gjendje perfekte; me dogane te paguar Lushnjë
3 600€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 qershor 2021, numri: 114078
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 167000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
PILOT AUTOMATIK
KLIMA ME 2 ZONA (SHOFERI+PASAGHERI)
SEDILE bikolor
TAPICERI e paster
SENSOR parkimi
XHAMA TE ZINJ
FENERE XENON
Airbag (SRS), ABS, BAS
ESP (Sistem kundra rrëshqitjes,
DISQE ALUMINI 17
Goma Pirelli P ZERO 90% , pothuajse te reja
GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER
MAKINA ESHTE SHUM E PASTER NE TE GJITHA ASPEKTET

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.