Volkswagen Golf Plus viti 2006, Gri, 174000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. E gatshme per cdo lloj pro. Lushnjë
Shitet golf 4 viti 2000; 1.4 16 V; Cdo sherbim i ber ne kohe, makina eshte ne gjendje shum te mire si nga motorri dhe nga brenda e jasht Lushnjë
Vw Golf 5; Viti prodhimit 2006; Kamje manuale 6 marsha; Xhama te zinj origjinal vw; 216.000km; 2 Celsa; Ne gjendje perfekte; me dogane te paguar Lushnjë
Golf 5; 1.9 nafte; Kamje manuale; 2004; 222.000km; Ne gjendje perfekte per me shum info cel Lushnjë
Makina esht ne gjendje perfekt goma 100% navigaton kondicioner gati per targa Lushnjë
3 500€
Shtuar: 1 janar 2021, numri: 113770
Modeli: Golf Plus 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 174000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe brend.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.