Toyota Yaris viti 2007, Gri, 1.4L, 172000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes toyota yaris 1.4 nafte me kambio automatike, makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove, makina ka mbyllje me pult me komanda ne timon, makines. Lushnjë
Shes toyota yaris 1.4 nafte me kambio automatike, makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove, makina ka mbyllje me pult me komanda ne timon, makines. Lushnjë
Shes toyota yaris ne gjendje te mire, e sapo ardhur nga italia i eshte ber dogana dhe eshte gati per tar. makina eshte e mbajtur mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove Lushnjë
Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4. viti 2006. kambjo automatik. me dogane te pagua. ngjyre gri erret; Makina ka mbyllje me pul. Klim. AB. Air Bag, komanda ne timon, pasqyrat elektrike. Lushnjë
Toyota auris 1.4 nafte viti 2008, kamjo manuale 180.800. Lushnjë
4 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 tetor 2020, numri: 113595
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 172000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
MAKINA DISPONON:
ABS, AIRBAG, ESP, XHAMA ELEKTRIK, TAPICERI RROBE SUPER E PASTER, SENSOR DRITASH, KOMANDA NE TIMON, SENSOR SHIU, 2 CELSA ORIGJINAL, HAPJE MBYLLJE QENDRORE ME PULT, CLIMA TRONIC, RADIO CD-MP3-PHONE, XHAMA TE ZINJ, KOMANDA NE TIMON, GOMA TE SAPO VENA 100% TE REJA, SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, E GATSHME PER CDO PROVE NGA ANA JUAJ, IMPORTUAR NGA ITALIA , ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.